• Reklama

czy ktoś kupował: Herbata

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: czy ktoś kupował: Herbata

Postprzez Herezja » 8 lis 2015, o 21:45

Zastanawiam się nad tą matcha. Ktoś coś o tym wie lub zna?
Herezja
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Reklama

Postprzez kaol » 8 lis 2015, o 22:29

Ja zakupiłem to:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I smak jak i zapach ma identyczny jak to:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Związku z czym jest to zmielona zielona chińska herbata

Ogólnie smakuje trochę jak trawa ale jak lubisz herbatę to myślę, że nie będziesz narzekał ;)
Różnica jest taka, że to zmielona powoduje "najedzenie" no i można sobie dosypać do jogurtu czy zrobić ciasto ;)

Ja sobie z mlekiem piłem i całkiem smaczne :D
Tylko trzeba pamiętać by porządnie wymieszać i pić. Ewentualnie mieszać pić, mieszać pić ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Postprzez Byrd » 9 lis 2015, o 00:33

Dokładnie - też kupiłem match'e, smak dość nietypowy, choć znajoma znająca się na herbatach powiedziała, żebym lepiej tego nie pił, bo ohydne :P
Byrd
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Jiayu F1

Postprzez Herezja » 9 lis 2015, o 01:50

Osobiście eksperymentowałem już z Chińskimi herbatami i większości z nich nie dało się pić. Z drugiej strony patrząc mam znajomego, który pija tylko zieloną herbatę. Ja osobiście lubię tylko czarną i jak najmocniejszą.
Herezja
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Postprzez existe » 9 lis 2015, o 02:25

kaol napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to co napisales zabrzmialo jak totalna antyreklama produktu i zastanawiam sie wrecz jaki byl Twoj cel na +/- ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez kaol » 10 lis 2015, o 02:36

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja zamówiłem te małe gniazdka i były dobre później zamówiłem drugie i już nie były do wypicia. Więc to różnie bywa. Ale dostałem refund :-D Napisałem, że herbata jest ohydna i w smaku bardziej przypomina zieloną niż czerwoną, najwyraźniej mieli coś na sumieniu bo dali zwrot dość szybko.
Najlepiej mi podchodzi oolong milk smak jak dla mnie bomba :D (tylko trzeba parzyć w mniejszej temperaturze bo będzie gorzka) i jak ktoś lubi to puerh można kupić za 3$ koło 100gr. Mi te czyste Puerh podeszły i w sumie taki porządnie ziemisty smak nie przeszkadza i chętnie się napije po obwitym obiedzie :D

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to co napisales zabrzmialo jak totalna antyreklama produktu i zastanawiam sie wrecz jaki byl Twoj cel na +/- ?

Trzeba mieszać by wszystko pływało równomiernie i nie osiadało na dnie. Czy to plus czy minus hmmm zależy od tego jak dużo sobie wlejesz ;)
Mi akurat to nie przeszkadzało kupiłem sobie Spieniacz do mleka i mieszałem chwile jak chciałem się napić.

Ale z tego co czytałem to Matche się pija jednym haustem ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Postprzez kaol » 1 paź 2017, o 17:06

Pozwólcie na odświeżenie nieco tematu.

Skończyły się mogę zapasy herbaty czerwonej co za tym idzie chcę sobie coś zamówić. Jakie było moje zdziwienie, że prawie nic nie ma.
Napisałem do sprzedawcy u którego ostatnio robiłem zakupy i mnie uświadomił, że aliexpress już nie pozwala na handel tym towarem.

Ktoś zamawia z innego źródła? Skąd teraz zamówić moja ulubioną Oolong milk?
kaol
AKTYWNY

Postprzez zielony14 » 1 paź 2017, o 21:32

Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Oferuję Zwrot części wartości zamówienia !

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
zielony14
VIP

Pochwały: 62
Telefon:: LeTv x600
ROM: BB72 010S

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić