• Reklama

Cool1 ROM

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Cool1 ROM

Postprzez kamis096 » 12 cze 2018, o 12:03

Witam.

Poszukuje stabilnego ROMu do Cool1 oraz instrukcji jak wgrać po kroku. Pozwoliłem napisać sobie osobny wątek, gdyż instrukcja jako wątek zawiera już nieaktywne linki a tutoriale na YT(brak wgrania TWRP) [prawdopodobnie root] , nie rozwiązały mojego problemu. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
kamis096

Telefon:: Cool 1

Reklama

Re: Cool1 ROM

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2018, o 16:19

Nic się nie zmieniło:
cool-1-najlepszy-rom-t35245.html
- to dalej zawiera wszystkie potrzebne instrukcje.
Niestety, ale dobierasz je w zależności jaki model masz i jaki ROM już tam siedzi. Dla C106 sprawa jest dość prosta - wgrywa się to z poziomu menu w fonie. Dla C103 już nie zawsze to działa, bo byli dostawcy, co wgrywali swój ROM i to nie działało tak łatwo - trzeba było wgrywać ROM z pena i z poziomu fabrycznego recovery (co jest dość łatwe), albo TWRP i ROM przez to, trudniejsze ale do ogarnięcia - instrukcja jest w wątku. Dla R116 jest najwięcej zabawy i chyba tylko opcja TWRP działa. ROM R116 jest pozornie ok, ale na dłuższą metę powodował problemy.
Najstabilniejszym i najpewniejszym ROMem pozostaje LeRee - link w wątku podany niebezpośrednio ale działa, tutaj jest:
https://mega.nz/#!4PAzWYQT!clkk3-7aFjEW ... YQEMqpxaBk

Próbuj wgrywać metodą przez menu, do której podałem instrukcję na stronie 4-tej podlinkowanego wątku.
Jeśli nie zadziała, to próbuj przez pena (pen USB-C, albo zwykły przez przejściówkę i na nim plik update.zip) i wgrywaj z fabrycznego recovery.
Jeśli dalej to nie działa to zostaje metoda z wgrywaniem TWRP.
Chyba wszystkie potencjalne problemy zostały w tym wątku omówione, więc dobrze jest go przeczytać w razie takich.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 150
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez kamis096 » 12 cze 2018, o 16:36

Hej, dzięki za informację. Czy jest możliwość, że u mnie taka opcja w C106 jest wyłączona? Wchodziłem w opcję Informację o telefonie//
kamis096

Postprzez kamis096 » 12 cze 2018, o 16:46

Spróbuje za pomocą adaptera z USB -> na USB C
kamis096

Powrót do LeTV LeEco