LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,
29 maja 2017, o 17:20
https://www.youtube.com/watch?v=kfB-7cJ ... e=youtu.beNie mojego autorstwa
Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
29 maja 2017, o 17:21
Sprawdź jaki jest SOT jeżeli Możesz oraz czy są normalnie pokazywane ikonki aplikacji w pasku powiadomień zamiast 3 kropek
Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
29 maja 2017, o 17:37
Dobra na razie się mecze z instalacją TWRP. Jest problem bo w menadżerze nie wykrywa telefonu, przez to nie mogę od nowa flashować telefonu. Więc apki googla, muszę chyba wgrać ręcznie. Wyniki baterii zobaczę jutro. Górny pasek jest lepsze, powiadomienia pojawiają pod nim. Z górnego paska możemy wybrać 12 opcji. Na razie spoko jest ten soft. Ale używam go od godziny. Dźwięki te same zablokowywania, inne do powiadomień. Jest 95% Angielskiego, Chiński jest na ekranie blokady. Screeny potem dam, na razie próbuję wgrać TWRP i apki google.
29 maja 2017, o 19:59
Instalacja TWRP idzie gładko.
1. Włącz debugowanie w telefonie
2. Podłącz telefon pod komputer i z paczki instalacyjnej z JUI wejdź w folder ADB i otwórz reeboot to edl
3. W tle instaluje się sterownik.
4. Instalujesz Miflasha czekasz aż się doinstalują sterowniki.
5. Ładujesz w Miflashu Recovery i flashujesz
Mi właśnie wszystko ładnie poszło
29 maja 2017, o 20:41
@Up poradziłem sobie długą drogą ale jest. xD Gdyby był Polski, to ten rom to by było coś. Ale wedgług mnie jest dobrze. :D
29 maja 2017, o 20:57
Mi tam Polski niepotrzebny. Androida zna się na pamięć :) mi puki co brakuje roota ale nie chce mi się już dzisiaj grzebać :) ogólnie system wygląda i chodzi bardzo fajnie. Bateria po godzinie zabawy też nie ucieka. Jakości zdjęć wydaje mi się że nie tknęli, z satelitami Galileo nie umiałem się połączyć. Jak coś to pytajcie :)
Sent from my C106-9 using Tapatalk
29 maja 2017, o 21:53
Sprawdź czy po zrootowaniu 'Scale View' w ustawieniach wyświetlacza też ustawia się na Zoom Mode i nie można tego zmienić. Pokazałbyś jak wygląda odtwarzacz spotify na górnej belce powiadomień?
30 maja 2017, o 06:35
No i nie wykrywa SIM. :/ W innym telefonie wykrywa tę kartę, w Leeco nie. Ma może ktoś jakiś pomysł? Nie mam IMEI, może ktoś pomoże?
30 maja 2017, o 10:12
Prawdopodobne że uwaliłeś modem, jeżeli robiłeś pełny backup partycji skryptem to dasz radę naprawić, na anglojęzycznym forum jest link do poradnika. Jakbyś nie miał jednak tego backupu to mogę podesłać mój, chociaż nie wiem czy zadziała
Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
30 maja 2017, o 16:10
Hej jak byś mógł podesłać backu, nie mogę znaleźć na komputerze. :/ Dziwi mnie dlaczego uwalony modem. Telefon działał po zainstalowaniu normalnie do północy, pobierałem apki i przeglądałem FB na LTE. Dziwi mnie to.
30 maja 2017, o 17:02
Wipe robiłeś? Modem sam z siebie nie powinien przestać działać
Sent from my C106-9 using Tapatalk
30 maja 2017, o 17:14
Właśnie, zrób każdy wipe w telefonie albo najlepiej zainstaluj od nowa
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.