• Reklama

Co powinieneś wiedzieć o Xiaomi Mi Max 3

Geekbuying

Co powinieneś wiedzieć o Xiaomi Mi Max 3

Postprzez Geekbuying » 13 lip 2018, o 09:24

Fabletowi fani Xiaomi nie będą musieli długo czekać, ponieważ firma potwierdziła, że ​​ogromny Mi Max 3 uruchomi się 19 lipca. Firma opublikowała ogłoszenie na swoim Forum MIUI, dodając w tym procesie obraz zwiastuna.

Zdjęcie potwierdza 7:30 p.M. (GMT + 8) rozpoczyna się w następny czwartek, ale daje nam też przybliżony obraz wielkości phableta. Jeśli masz ogromne ręce lub po prostu chcesz ogromny ekran, to powinno być dla Ciebie.

Obrazek

Słyszeliśmy już o wielu specyfikacjach, ze względu na wcześniejsze wycieki i pojawienie się na chińskim regulatorze TENAA. Według TENAA, Mi Max 3 będzie miał 6,9-calowy ekran Full HD + (18: 9), połączony z ogromną baterią 5,400 mAh.

Inne godne uwagi specyfikacje obejmują od 3 GB do 6 GB pamięci RAM, od 32 GB do 128 GB pamięci masowej z możliwością rozbudowy oraz nie nazwany ośmiordzeniowy chipset 1.8Ghz. Rodzina Mi Max zazwyczaj podąża za serią Redmi Note, jeśli chodzi o chipsety, więc spodziewamy się tutaj procesora Snapdragon 636 Redmi Note 5 Pro.

Fablet Xiaomi będzie miał również konfigurację z dwoma kamerami (jedna strzelanka to kamera 12-megapikselowa), snapper selfie 5MP, IR-blaster, skaner odcisków palców i Android 8.1.

Widzieliśmy również raporty o Mi Max 3 Pro, pakujące wyższy chipset Snapdragon 710 dla lepszej wydajności. Ale na potwierdzenie tego będziemy musieli poczekać do 19 lipca.

Zaintrygowany Mi Max 3? Znasz jakieś lepsze phablety o średnim zasięgu? Następnie daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!
Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One
Geekbuying
VIP

Telefon:: Cubot, JIAYU, THl

Reklama

Re: Co powinieneś wiedzieć o Xiaomi Mi Max 3

Postprzez Rura » 13 lip 2018, o 11:03

Czekam już na niego... Co prawda pierwszy Max nie domaga się wymiany... Ale kto nie idzie do przodu, to się cofa... ;-)
Rura

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Co powinieneś wiedzieć o Xiaomi Mi Max 3

Postprzez Geekbuying » wczoraj, o 11:03

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, całkowicie zgadzam się z tobą. To obiecujący produkt :-)
Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One
Geekbuying
VIP

Telefon:: Cubot, JIAYU, THl

Powrót do Geekbuying.com