• Reklama

Co po mi5s plus?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Co po mi5s plus?

Postprzez Albin » 27 cze 2018, o 20:35

Cena (bez VAT): do 1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5 - 6 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4/64/jak najlepszy
Dual/Single sim: single + karta pamięci
Preferowane marki: xiaomi :)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie
Wymagania (parametry, funkcje): długo trzymająca bateria, karta sd
Opis:
Miałem redmi noe 3 pro. Z telefonu byłem zadowolony, po roku chciałem zmienić ale w podobnych pieniądzach nic nie wychodziło lepszego, redmi note 4 gorszy od poprzednika to dołożyłem trochę i kupiłem mi5s plus. Z telefonu jestem ogólnie zadowolony ale bateria trzyma tylko jeden dzień gdzie w rn3 pro spokojnie 2 dni trzymał przy takim samym używaniu. Chciałbym coś z lepszą baterią, wydajnościowo może być gorzej, ważne żeby było lepiej niż rn3 pro. Rzucił mi się ostatnio w oczy redmi note 5. Nowszy, bardziej energooszczędny procesor, wydajniejszy niż snap 650, do tego większa bateria niż w tym co mam teraz. Poważnie zastanawiam się nad zmianą. Do tego podobno poprawiony aparat względem poprzedników, slot na kartę pamięci (w końcu nie będzie mi krzyczał o brak miejsca). Jedyny minus jaki zauważam to brak nfc względem tego co mam, ale aż tak bardzo go nie potrzebuję.
Warto kupić Redmi Note 5 czy może jest coś lepszego w tej cenie? Głównym priorytetem jest bateria, ale nie chcę nic na snapie 625 czy tym podobnym co wydajnościowo (benchmarki) będzie gorsze od redmi note 3 pro więc propozycje typu lepszy procesor w zamian za baterię 3000mah z góry odrzucam bo takie coś to mam teraz. Co prawda mam więcej mah ale po jednym dniu potrafi mi zostać 30% gdzie w poprzedniku przy takim samym używaniu, te same aplikacje spokojnie zostawało 55-60% na wieczór i starczało na drugi dzień używania.
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Reklama

Re: Co po mi5s plus?

Postprzez tpawel » 27 cze 2018, o 22:01

To co Ty w końcu miales? Redmi note 3 pro czy mi5s? :)
W tej cenie rn5 4/64. Chyba nic lepszego na dziś do tysiaka nie znajdziesz.

Wysłane z Honor 9
tpawel
VIP

Pochwały: 108
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez Albin » 27 cze 2018, o 22:10

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Miałem rn3 pro a teraz mam mi5s plus. Szukam czegoś z lepszą baterią kosztem wydajności aczkolwiek z rn3 pro byłem zadowolony to przesiadając się na redmi note 5 nie powinienem chyba poczuć jakiegoś drastycznego spowolnienia w codziennym użytkowaniu.
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Postprzez tpawel » 27 cze 2018, o 22:12

Snap 636 jest dość mocny. Powinno być spoko

Wysłane z Honor 9
tpawel
VIP

Pochwały: 108
Telefon:: Le pro 3