• Reklama

Co do 1000zł najlepiej bez ramek?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Co do 1000zł najlepiej bez ramek?

Postprzez herbatkowy » 13 wrz 2017, o 21:31

Chciałem bezramkowca, ale mając na uwadze "przyjazność" xiaomi, całego interfejsu, wsparcia itp. uznałem że nie chce rozstać się z Xiaomi, a bezramkowy MiMix jest trochę drogi- nie to że taki wydatek mnie przerasta bo wydaję miesięcznie 20.000zl na paliwo, ale po prostu według mnie nie warto jest płacić tyle pieniędzy za smartfona z którym będę robić dokładnie to samo co z redmi note. Mam takie swoje życiowe priorytety i założenia, wolę pieniądze inwestować niż marnować na elektronikę i "rozrywki doczesne" które z dnia na dzień tracą wartość.

Każdy ma inne wymagania, dla mnie seria redmi note jest w 100% wystarczająca, telefonu głównie używam do internetu, multimediów i casualowych niewymagających gier, chociaż w tych wymagających też redmi daje sobie radę. Wersja 4/64 kosztowała prawie 900zł uznałem że nie warto dopłacać bo 3gb ramu to dla mnie wystarczająca ilość, do tego wrzucam kartę pamięci 32gb i ogólnie pamięci mam aż za dość. Porównując RN4 do mojego starego redmi note 3 pro 2/16 to czwórka jest lepiej i ładniej wykończona i głośnik gra jakby z większą mocą- czwórka jest bardziej dostojna. Trochę żałuję że Mi Max 2 nie obsługuje LTE B20... bo gdyby tak było to zdecydowałbym się na mimaxa, no ale wyszło jak wyszło i nie żałuję.
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO, Xiaomi RN4 3/32
herbatkowy

Pochwały: 7
Telefon:: Redmi Note 4 3/32
ROM: global

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?