• Reklama

co Chińczycy robią z używaną elektroniką

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

co Chińczycy robią z używaną elektroniką

Postprzez max_0 » 17 lip 2016, o 21:59

witam piszę tu bo nie mogę znaleźć odpowiedniego działu chodzi mi oto co Chińczycy robią z używaną elektroniką i gdzie można je kupić bo w necie jest wszystko nowe lub odnowione ?
max_0

Telefon:: iphone

Reklama

Re: co Chińczycy robią z używaną elektroniką

Postprzez fake4r » 17 lip 2016, o 22:09

Wszystko co przestarzałe albo warte grosze idzie pewnie na "śmietnik" czyli gdzieś tam w recycling pewnie. Nie opłaca się tego wysyłać w świat. BTW jaką elektronikę masz na myśli?
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Re: co Chińczycy robią z używaną elektroniką

Postprzez tpawel » 17 lip 2016, o 22:16

Generalnie sporo używek jest na Taobao, tyle że tam osoba spoza Chin nie da rady kupić. Tak sie też kiedyś zastanawialem nad chińskimi używanymi telefonami. Taki mi4 dla nas kosztuje ok 120$, dla Chińczyków pewnie 80-90$ teraz. To ile może być wart używany? 50?
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI