Switch to full style
Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Zablokowany

chińskie)japońskie) jd.com

8 lut 2016, o 06:36

witam.

znalazłem stronkę jd.com która w całości skonstruowana jest po chińsku(japońsku) , jest jej zamiennik en.jd.com gdzie możńa dokonać zakupów w dolarach, gdzie niestety ceny są wyższe.

jednakże interesuje mnie stronka typowo chińska ponieważ cena są strasznie niskie ale... niestety nasuwa sie milion pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi :(

- za towar płaci się w jenach, czyli japońskiej walucie, czyli strona jest japońska??? bezpieczna?
- jak dokonać na niej zakupu, ponieważ jedynie intuicyjnie można ją zrozumieć gdyż google nie chce jej przetłumaczyć ponieważ są tam same obrazki :)
- w jaki sposób dokonuje się zapłaty za owy towar, gdzie i jak wymianić walute?

Re: chińskie)japońskie) jd.com

8 lut 2016, o 08:25

cena jest w chińskich Juanach,
Nie wysyłają raczej w świat, dlatego ceny niskie.

Re: chińskie)japońskie) jd.com

8 lut 2016, o 08:57

Chińska wersja jest dla chińczyków, dla ciebie jest angielska. Zanim założysz nowy tema upewnij się czy już nie ma takiego wątku:

jd-com-t21582.html
Zablokowany