• Reklama

Chiński telefon z natywnym Wifi calling

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Chiński telefon z natywnym Wifi calling

Postprzez janek125 » 11 lis 2017, o 20:20

Witam

Mam pytanie. Jakiś czas temu myślałem o zmianie telefonu i pytałem o telefon do LTE ultra. Wtedy doradziliscie mi min. Zuk Z2 pro. Telefon bardzo mi się podoba ale w czarnym kolorze. W miejscu gdzie mieszkam mam kiepski zasięg i ostatnio pożyczyłem LG XScreen i skorzystałem z wifi calling i jest to dla mnie zbawienie. Niestety Play nie ma i widzę że nie ma zamiaru mieć aplikacji do wifi calling, a polecane telefony mi nie odpowiadają. Teraz moje pytanie czy Zuk Z2 pro ma możliwość korzystania z natywnego wifi calling i czy ma VoLTE.

Ewentualnie może ktoś zna jakiś chiński telefon z LTE-A, natywnym WI-FI calling i VoLTE?
janek125

Telefon:: BlackBerry

Reklama

Re: Chiński telefon z natywnym Wifi calling

Postprzez tpawel » 11 lis 2017, o 23:23

Z takich typowych Chińczyków niestety nic nie będzie działało z wifi callling w play.Może Huawei p10/p10 lite, ale musiałbyś popatrzeć i podpytać na forum androida.
Volte w Playu nie działa póki co więc ciężko stwierdzić jakie telefony będą to wspierały jak już to uruchomią.

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez janek125 » 11 lis 2017, o 23:36

To nie chodzi o konkretne wifi calling w Play. Chodzi o natywne wifi calling. Wiem że natywnie też działa w Orange.

Ps. Pomyliłem działy. Można prosić o przeniesienie do "Jaki telefon kupić ?"
janek125

Telefon:: BlackBerry

Postprzez tpawel » 12 lis 2017, o 01:00

Żaden chińczyk oprócz niektórych Huawei nie obsługuje natywnie.
Z telefonów niebrandowanych na dziś umie to robić tylko Samsung, ale on dzięki temu że ma doświadczenie w brandowanych softach z volte i viwifi umieszcza konfigurację do tych funkcjonalności w softach xeo.

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do Jaki tablet kupić ?