• Reklama

Chinski iPhone lub Note 2 - Kilka pytań

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Chinski iPhone lub Note 2 - Kilka pytań

Postprzez seb1q » 5 mar 2013, o 22:50

Witam, jestem zainteresowany kupnem iPhone 5 lub Note II, bo mój poczciwy Galaxy S+ już mi nie wystarcza - za wolny, za mały wyświetlacz etc...
Więc tu moje pytanie, czy polecacie jakieś dobre kopie z allegro, jeżeli tak to podawajcie linki, a może lepiej uzbierać kase (z tym trudniej, bo różnica w cenie spora) i kupić oryginały?
A więc pytania:
1. Czy chińskie iPhoney 5 mają 3 mikrofony, tak jak jest to w apple'owskim?
2. Czy wymienione telefony będą lepsze od mojego Galaxy S+?
3. Jaka jest jakość kamer w tych telefonach? Dodam, że dużo kręcę filmików i zależy mi też, żeby jakość video nie odbiegała od SGS+ a nawet, żeby była lepsza.
4. Jak to jest z tymi wyświetlaczami, chodzi o ich jakość oraz czy mają "gorilla glass" czy cos w ten deseń?

Jak narazie to sprawdzałem z allegro Goophone i5 oraz Star Note II

Proszę o odpowiedzi oraz z góry dziękuję, zależy mi na czasie, ponieważ na dniach mam zamiar sprzedać Galaxy S+, Samsunga Wave oraz starą Nokię xPressMusic i nie wiem, czy narazie jest sens ostatecznie sprzedawac i kupować chinola, czy poczekać i dozbierać do oryginałów, co nie bardzo mi się widzi...

Pozdrawiam i dziękuję z góry za rady, odpowiedzi etc.
Ostatnio edytowano 5 mar 2013, o 22:57 przez seb1q, łącznie edytowano 1 raz
seb1q

Reklama

Postprzez bartazzz » 5 mar 2013, o 22:56

napisz do east-import on Ci podpowie
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Jaki telefon kupić ?