• Reklama

Chińczyk z topową specyfikacją

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Chińczyk z topową specyfikacją

Postprzez marik1 » 13 cze 2016, o 20:52

Cena (bez VAT): około 1500
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5.0-5.2, FHD lub QHD
Ilość RAM: 3-4
ROM: 16-64
Procesor: Snapdragon 820
Dual/Single sim: Single
Preferowane marki: najbardziej podobają mi się Apple i Samsung, takie jak HTC czy Huawei mi mniej pasują. Nie miałem chińskich telefonów.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Dopracowany telefon ze wszystkimi funkcjami działającymi dobrze (tj rozmowy czy gps). Czytnik linii papilarnych mile widziany.
Opis:
Szukam dobrze dopracowanego telefonu, który posłuży mi z 3-4 lata. Musi koniecznie leżeć dobrze w dłoni, nie rozpadać się w oczach, posiadać w wyraźny ekran i nie zacinać. Nie chcę problemu z przegrzewaniem się (jak w 810-tkach). Głównie do przeglądania internetu, słuchania muzyki, graniu w proste gierki, rzadziej robieniu zdjęć czy używaniu nawigacji. Jakiś czas się już rozglądam za telefonem i póki co, mam na oku Xiaomi mi5 (64) i Zuk z2 (64). Proszę o podobne propozycje, najlepiej z argumentacją, czemu właśnie ten.

Druga sprawa: www.zukmobile.cc jest zaufaną stroną?

Trzecie: Czy będzie zauważalna różnica w typowym użytkowaniu (pomijając granie) między Quallcom'owymi 801, 808 a 820 (lub podobnymi)?
marik1

Pochwały: 3

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?