• Reklama

CBT (HK) LTD czyli historia pewnego zakupu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: CBT (HK) LTD czyli historia pewnego zakupu

Postprzez djsun » 24 lis 2014, o 23:33

właśnie to mnie boli bo według reguł całość kuponów odliczają ci od tego telefonu za który dostajesz zwrot
chociaż to też jest bzdura bo na przykład kupisz telefon za 450 dolarów żeby przekroczyć 500$ za które było plus 40$ w kuponie (łącznie miałem 60$), dokupujesz jakąś powiedzmy mp3 za 50dolarów. Więc wartość kuponów przekracza jej wartość :) To gdy jej nie dostaniesz to co wtedy
LeEco x800 Us
djsun

Telefon:: x800
ROM: cuco

Reklama

Postprzez rk.rk » 24 lis 2014, o 23:53

Nie tak jest .
Dostajesz tyle na kartę ile zapłaciłeś .
Przy częściowych zwrotach ,dostajesz pomniejszoną kwotę o część kuponu ,użytą do zakupu.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez djsun » 25 lis 2014, o 00:06

to przeczytaj zasady zwrotu kuponów, w przypadku łączonych zakupów jak otrzymasz chociaż jeden przedmiot zwrot ci się nie należy
będę miał niezły bajzel z tego, ogólnie bo zapłacę całość za XIAOMI nawet nie pomniejszoną o kupon jaki wygrałem 10$...
Coraz większe wku...nie mnie bierze
LeEco x800 Us
djsun

Postprzez rk.rk » 25 lis 2014, o 00:13

Kuponów nie zwrócą ,ale kasę dostaniesz co do 1 centa.Tyle ile zapłaciłeś ,za ten nie wysłany
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez djsun » 25 lis 2014, o 11:13

źle prawisz kolego. Już nie raz miałem zwrot z dispute i za każdym razem obniżali o wartość kuponu. Więc de facto dostanę aż 60$ mniej od ceny Nubii
Na razie wszcząłem spór za telefon który już dostałem. Oczywiście z ich strony na razie zero reakcji. Znając ich w ostatni dzień nie zaakceptują zwrotu 60$. Jak coś mi bardziej alie pociągnie z ceny Nubi to skorzystam z CASHBACK. Już raz dostałem zwrot całości środków chociaż ali pokazało mi środkowy palec... ba nawet teraz po 7 miesiącach mam dalej otwarty spór ze sprzedawcą
LeEco x800 Us
djsun

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI