Carbayta T805c

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Carbayta T805c

Postprzez amdek12 » 8 lip 2017, o 08:55

Witam,

Kupiłem ten tablet - https://pl.aliexpress.com/item/T805C-Smart-tablet-pcs-android-tablet-pc-10-1-inch-Android-tablet-Octa-core-tablet-computer/32749961456.html

Wszystko śmiga ok, ale nie mam latarki ani flasha w aparacie. Czy ktoś może potwierdzić że ten sprzęt powinien to mieć czy flash na tylnej kamerze to tylko atrapa?

Z góry dzięki
amdek12

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3
ROM: MIUI 8 7.3.16

Reklama

Re: Carbayta T805c

Postprzez gawronik » 19 sty 2018, o 01:23

Niestety nie odpowiem na Twoje pytanie, bo jeszcze go nie kupiłem, choć się poważnie zastanawiam - o tym potem... :)
Co do Twojej kwestii, to może jakaś apka latarki ze sklepu googla sprawę załatwi...

Natomiast moje pytanie do Ciebie jako użytkownika jest takie: czy go sprawdzałeś czy to przez jakieś appki (np. chociażby antutu, ale instalowane z google play, a nie preinstalowane na urządzeniu) albo "organoleptycznie" przez rozkręcenie, czy on rzeczywiście ma taką spec. jak Chińczyk podaje?
W sieci aż roi się od doniesień o fake tabletach, gdzie sfałszowane są dane w systemie podające spec. sfałszowane preinstalowane oprogramowanie testujące itd. W rzeczywistości tablety tego typu mają quadcorowe procki, 1GB RAM i 16GB ROM.

Jeżeli testowałeś i jest OK, to chyba skorzystam z Twojego źródła.
gawronik

Telefon:: Samsung

Powrót do TABLETY