• Reklama

Buty Lacoste z Chin-problem

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Buty Lacoste z Chin-problem

Postprzez grycza22 » 11 cze 2013, o 15:53

Witam kupiłem ostatnio buty Lacoste od chinczyka ,pogadaliśmy trochę ,mówił ze ma w fabryce rozmiar 13us i mi takie miał wysłać.Dzis je odebrałem okazało się ze sa sporo za małe rozmiar 12.Co mogę zrobić ?otwierac spor?Napisałem do niego to mi odpisal

Hello my dear friend, you receive a shoes, size 13, isn't it? I will give you check about, I'm sorry

Nie wiem o co w tym chodzi,chciałbym odzyskac kase ,bo widze ze rozmiar 13 ciężko jest zdobyc na ali.Buty sa bardzo dobrej jakości,moze je sprzedać na allegro?
grycza22

Reklama

Postprzez kfeed » 11 cze 2013, o 20:39

Możesz albo je odesłać spowrotem i mieć Full Refund(ale musisz doliczyć koszt przesyłki do chin, a to chyba trochę kosztuje :D) albo pokłócić się z nim i dostać jakiś zwrot kasy Partial refund(ja tak zrobiłem z moimi air maxami) i wtedy masz dalej buty które opchniesz na allegro i trochę kasy spowrotem na konto.
kfeed

Postprzez grycza22 » 11 cze 2013, o 20:43

Wystawiłem je na allegro za 190zł,czekam co odpisze sprzedawca,paczka do chin podobno 20 zł kosztuje
grycza22

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin