• Reklama

Brak powiadomień o zamknięciu zamówienia

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Brak powiadomień o zamknięciu zamówienia

Postprzez lukecz » 7 sie 2017, o 11:18

Czy Ali teraz nie informuje o zbliżającym się końcu okresu ochrony kupującego, lub o tym że zamówienie zostało zamknięte?

Kiedyś dostawałem maile z Ali z tematem "Please note the Purchase Protection of Order xxxxxxxx is running out." i wiedziałem że mam się zainteresować zamówieniem (ostatni mail mam w 2015 :) )

Teraz takich powiadomień nie mam, nie mam też informacji że jakieś zamówienie się zamknęło i wchodząc do My Orders widzę że coś jest Closed (Confirmation Timeout) a ja nie otrzymałem żadnego powiadomienia, nie otrzymałem przedmiotu (mam już w jednym przypadku za późno nawet na Open Dispute)

W opcjach Ali mam włączone wszystkie 4 rodzaje powiadomień.

Jak sobie radzić z tym aby te zamówienia nie umykały mojej uwadze?
lukecz

Pochwały: 1
Telefon:: Szajsung Galaxy S3
ROM: Archidroid 3.0.2

Reklama

Re: Brak powiadomień o zamknięciu zamówienia

Postprzez fake4r » 7 sie 2017, o 11:34

Zobacz w spamie. Mi normalnie przychodzą te powiadomienia.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Re: Brak powiadomień o zamknięciu zamówienia

Postprzez lukecz » 7 sie 2017, o 12:27

W spamie też nie mam :(
A temat maila też teraz jest "Please note the Purchase Protection of Order xxxxxxxx is running out."?

Jak mogę Ali zgłosić z tym problem (mail?)? Na czacie już zgłaszałem chyba 2x i nie ma poprawy.
lukecz

Pochwały: 1
Telefon:: Szajsung Galaxy S3
ROM: Archidroid 3.0.2

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić