• Reklama

Brak potwierdzenia za płacenie kartą

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Brak potwierdzenia za płacenie kartą

Postprzez maszto12 » 7 maja 2017, o 00:02

Tragedia,10 dni temu, zapłaciłem kartą za cztery rzeczy na raz. Pieniądze odpłynęły z konta, a ja wciąż czekam na jakieś potwierdzenia na maila.
W zakładce na Ali [moje zamówienia] widnieje wiadomość [oczekiwanie na płatność]. Mieliście podobną sytuacje, bądź wiecie jak rozwiązać ten problem?
Proszę o pomoc i pozdrawiam :-)
maszto12

Reklama

Re: Brak potwierdzenia za płacenie kartą

Postprzez akir » 7 maja 2017, o 07:14

Pisz na chat do Ali, zdecydowanie coś za długo. Zobacz czy pieniądze wiszą jako blokada na karcie czy zostały już fizycznie ściągnięte.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI