• Reklama

Bluboo S3 potrzebny serwis

Smartfony Bluboo, opinie, testy, pomoc, zakup,
ROM'y i modyfikacje

Bluboo S3 potrzebny serwis

Postprzez poli1 » 19 cze 2018, o 11:50

Witam wszystkich poszukuje autoryzowanego serwisu Bluboo najlepiej w kraju. Kupiłem w Chinach Bluboo S3 i niestety sprzęt jest niesprawny, bo brak w słuchawce głosu rozmówcy, a odsyłanie do Chin chyba nie bardzo opłacalne, bo koszty transportu w obydwie strony muszę pokryć z własnej kasy i do tego długi czas oczekiwania. Telefon ogólnie fajny, potężna bateria, ale trochę waży. Sklep internetowy TomTop zaproponował częściowy zwrot za naprawę jeśli znajdę jakiś lokalny punkt serwisowy. Proszę o pomoc i jakąś wyminę doświadczeń jak najlepiej sprawę załatwić.
poli1

Telefon:: Bluboo
ROM: 32

Reklama

Re: Bluboo S3 potrzebny serwis

Postprzez fake4r » 19 cze 2018, o 12:21

Najprościej by było rozebrać telefon i sprawdzić jaki tam jest dokładnie głośniczek, podejrzewam że za max kilka $ na ali albo kilkanaście złotych na all znajdziesz pasujący. Jak się nie czujesz na siłach to zapytaj w lokalnym serwisie bo jako tako autoryzowanego serwisu Bluboo z tego co wiem to w Polsce nie ma.
fake4r
VIP

Pochwały: 212
Telefon:: Redmi Note 5 Pro

Postprzez poli1 » 22 cze 2018, o 15:34

Dzięki za info.
poli1

Postprzez poli1 » 10 lip 2018, o 12:25

Ostatecznie odesłałem telefon do Chin, dobrze , że płaciłem przez PayPal to uwzględnili mi niezgodność telefonu z opisem ( bo miał być sprawny). Sklep zaoferował zwrot 30$ na naprawę, ale jeśli uszkodzeniu uległa nie tylko sama słuchawka, to byłbym stratny parę stówek, a więc wolałem nie ryzykować.
poli1

Postprzez ddr » 10 lip 2018, o 12:47

Dokładnie. Nawet z mocno uszkodzonych potrafią się wydobywać szmery, a jeśli jest kompletna cisza to zwykle nie zwiastuje nic dobrego.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
ddr
VIP

Pochwały: 132
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Powrót do Bluboo