• Reklama

Błąd płatności z salda Aliexpress Pocket

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Błąd płatności z salda Aliexpress Pocket

Postprzez nexif » 29 mar 2017, o 22:28

Witam
Mam kupon 5/25$. Dodałem przedmioty które chcę kupić do koszyka, 5$ automatycznie odlicza z kwoty do zapłaty i wycofuje 23$. Mam balans salda Aliexpress Pocket 20$ więc zaznaczam go i do wybieram "Inne metody płatności" żeby zapłacić przez Przelewy24​. Do tego momentu wszystko jest okej.

Klikam kup teraz i moim oczom ukazuje się błąd "Sorry, we cannot finalize your order". Patrzę, a saldo Aliexpress Pocket wynosi 1,07$. W zakładce "Moje zamówienia" nie pokazuje się żadna z kupionych rzeczy. Wchodzę w historię zamówień Aliexpress Pocket, przy każdym zamówieniu widnieje kwota 0,00$ a jednak saldo zniknęło. Gdy klikam dowolne zamówienia, pokazuje się błąd "Order does not exist".

Czekam jakiś czas i nic się nie zmienia. Napisałem do supportu, ale nic nie mogli zrobić. Za jakiś czas saldo wróciło do 20$. No to próbuję jeszcze raz kupić, wybieram płatność kartą za te 3$. Znów ten sam błąd. Piszę do supportu jeszcze raz, ale tylko co chwilę przerzucają mnie od jednej do drugiej osoby. Po pół godziny saldo samo wróciło do stanu poprzedniego, czyli do 20$. Nie wiem co mam zrobić.
Moglibyście mi pomóc?
nexif

Telefon:: Xiaomi Mi5S Plus
ROM: MIUI POLSKA

Reklama

Re: Błąd płatności z salda Aliexpress Pocket

Postprzez marcoos1 » 29 mar 2017, o 23:31

O co chodzi z "wycofuje 23$"?
Kupujesz coś za 28$ to korzystasz z kupony i wtedy zapłacisz właśnie 23$.
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez nexif » 30 mar 2017, o 06:51

No tak tak ale chodzi mi konkretnie o fakt, że może właśnie kupon jest sprawcą problememów?
nexif

Postprzez marcoos1 » 31 mar 2017, o 19:28

Ale co gdzie i kiedy ci wycofuje 23$? Nie łapię o co chodzi, więc nie mam pojęcia jak to rozwiązać
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez nexif » 2 kwi 2017, o 22:55

W momencie kiedy klikam "Zapłać"
Udało się rozwiązać problem doładowując saldo Aliexpress Pocket I płacąc w całości z niego bez dzielenia zapłaty częściowo na kartę częściowo na saldo konta
nexif

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI