bateria do redmi note 2

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

bateria do redmi note 2

Postprzez zabeeek » 7 lis 2017, o 23:50

Cześć,

jakiś czas temu zarówno w moim, jak i mojej dziewczyny redmi note 2 spuchły baterie (różnica zakupu telefonu około miesiąca - jakieś 3 lata temu). Znaleźliśmy jakieś tanie baterie na ali i zamówiliśmy. Liczyliśmy się z tym, że to mogą być podróby, ale na szybko były potrzebne. Efekt taki, że mojej dziewczynie wyłącza się telefon sam z siebie, rozładowuje po 20 minutach, a przy ładowaniu nie dochodzi do 100% (przy około 97-98% się wyłącza). U mnie problem z ładowaniem wystąpił tylko 3 razy (nie wiem od czego to zależne), najgorsze jest to, że wtedy budziki się nie włączają (co moim zdaniem jest dziwne, w starszych telefonach niezależnie czy był włączony to budziki chodziły). No i też strasznie szybko się rozładowuje. Nawet jak nie używam go, to wytrzymuje około 4-5h.

Mógłby ktoś podesłać sprawdzony link do oryginalnej baterii?

Zostawiam w razie co link do aukcji, z której zamawialiśmy baterie - nie polecam.

https://pl.aliexpress.com/item/100-New- ... 0.0.62gKkg
zabeeek

Telefon:: brak

Reklama

Re: bateria do redmi note 2

Postprzez jurekg » 8 lis 2017, o 00:06

tutaj zamawiałem, trzyma bdb.

https://pl.aliexpress.com/item/Najwy-sz ... 0.0.LSTcrZ

oryginalnej raczej nie znajdziesz.
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez krzaki » 8 lis 2017, o 15:41

Też polecam baterię Nohon - blisko jej do oryginalu, używałem w swoim rn2.
Baterie podobne do oryginalnej to wszystkie pordróbki o faktycznie dużo mniejszej pojemności.
krzaki

Pochwały: 2

Postprzez arturiano » 8 lis 2017, o 23:43

U mnie po nohonie 3h na wlaczonym ekranie. Sprzedałem telefon za 200zł i za 420zl kupiłem redmi 4x. Bateria ponad 2 razy lepsza - 7godzin na włączonym ekranie nie robi na nim wrażenia. Polecam.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
arturiano

Pochwały: 1
Telefon:: Alcatel

Powrót do Xiaomi