Asus ZenFone

Re: Asus ZenFone

Postprzez wojciesz » 27 lut 2015, o 11:37

MikeM napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a kiedy będzie ta premiera? co innego polecasz o podobnych parametrach?

gdzie teraz najbardziej opłaca się kupić 2gb? po tym jak kupiłam red rice 1S jakoś wyłączyłam się z tematu :D
wojciesz

Telefon:: RR 1S

Reklama

Postprzez wacie72 » 27 lut 2015, o 12:00

Widzę że Zenek sam pobrał aktualizacje 2.21.40.44 i jest to totalna porażka . Też mam problem z WiFi , non stop się rozłącza a bateria zarówno wczoraj był z nią problem jak i dziś przez noc od około 90% rozładowała się przez 7 h nieużywania telefonu prawie do zera. Masakra , ktoś coś nieźle skopał.

Ciągle wyskakuje okienko że nie mozna nawiązać połączenia internetowego przez moją sieć WiFi , zmien sieć lub nawiąż poprzez sieć komórkową. Niestety nie da się nic wybrać , nawet jest problem z zamknięciem tego okienka.
wacie72
VIP

Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Postprzez MikeM » 27 lut 2015, o 12:41

Po targach MWC w Barcelonie (2-5.03.2015) MOŻE będzie coś wiadomo.
A co do skopanej aktualizacji, pisz do Asusa, jest nawet aplikacja do kontaktu - "Pomoc ZenUI" (chociaż próbowałbym wyczyścić cashe a jak nie pomoże to reset, ale możesz poczekać na reakcję asusa - dostaniesz chociaż odpowiedź czy znany jest im ten problem i czy nad nim pracują).
MikeM

Pochwały: 7
Telefon:: Asus Zenfone 5 2/16

Postprzez gregret5020 » 27 lut 2015, o 20:19

Witam wszystkich na forum ;-) Podłączam się do pytania o Zenfona 5 z powyższego linku (wersja 1/8). Czy ktoś z Was posiada dokładnie taki sprzęt i mógłby się o nim wypowiedzieć? Obecnie posiadam tel z single sim (który irytuje "zmulaniem" i płynnością działania) i bardzo poważnie myślę nad zmianą na duala. W smartfonie głównie korzystam z internetu, zależy mi, aby strony otwierały się w miarę płynnie. Do tego kilka rozmów dziennie, kilkanaście sms-ów. Jeżeli chodzi o aplikacje to korzystam z kilku podstawowych, jakieś rozkłady jazdy, sporadycznie nawigacja, gg, słownik, itp. W gry bawię się naprawdę rzadko, jeżeli już to nie są to zbyt wymagające pozycje (powiedzmy angry birds, ninja fruit i tym podobne banialuki). Czy wg Was wersja 1/8 będzie wystarczająca czy warto zainwestować w 2/16? Mam dylemat, ponieważ różnica w cenie jest duża (122$ do 167$). Będę wdzięczny za wszelkie opinie ;-)
gregret5020

Telefon:: Samsung

Postprzez dansound » 27 lut 2015, o 20:32

wacie72 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jan nie mam problemów z WiFi ani z baterią. Jedyny zauważaln problem to braki w wykazie połączeń a i to sporadycznie. Najbardziej irytują przestawione ikonki w kontaktach ale to też nie jest coś co jakoś unimożliwia korzystanie z telefonu. Myślę że kłopoy z WiFi i baterią wynikają z innych przyczyn.
Jeśli Ci pomogłem przyznaj mi pochwałę.
dansound

Pochwały: 2
Telefon:: ZenFone3 max
ROM: najnowszy

Postprzez ddr » 27 lut 2015, o 20:36

Nie ma już zenfonów z procesorem z2580. W tej cenie są już znacznie lepsze telefony z nowymi mediatekami.
Może taki ulefone be pro? Nieznacznie większy od zenfona.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
ddr
VIP

Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Postprzez gregret5020 » 27 lut 2015, o 20:43

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przyznam szczerze, że mocno napaliłem się na tego Zenfona, chociaż z zakupem aż tak bardzo mi się nie śpieszy, więc przed definitywnym wyborem przemyślę na spokojnie wszystkie zaproponowane opcje ;-) Dzięki za odpowiedź ;-)
gregret5020

Telefon:: Samsung

Postprzez pietics » 27 lut 2015, o 21:39

dansound napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jan nie mam problemów z WiFi ani z baterią. Jedyny zauważaln problem to braki w wykazie połączeń a i to sporadycznie. Najbardziej irytują przestawione ikonki w kontaktach ale to też nie jest coś co jakoś unimożliwia korzystanie z telefonu. Myślę że kłopoy z WiFi i baterią wynikają z innych przyczyn.

Pozwolę się nie zgodzić. O ile jakieś ikonki rzeczywiście nie mają żadnego wpływu na korzystanie z telefonu (poza estetycznym), to już jakiekolwiek problemy z rejestrem połączeń dyskwalifikują taki sprzęt. Sam mam teki problem. Niestety nie ma się co pocieszać, bo pierwszy lepszy biedronkowy "smartfon" bije taki sprzęt na głowę. (oczywiście do momentu wyeliminowania błędów). Jasne od tego się nie umiera. Zawsze można zmienić na xperia Z3 dual. I chyba tak zrobię bo tracę po mału cierpliwość.
pietics

Telefon:: asus

Postprzez dansound » 28 lut 2015, o 11:33

Proponuję zakup tego bierdonkowego i poużywania kilka tygodni a zobaczysz dopiero czym się różni smartfon od czegoś co próbuje go kiepsko naśladować. Poprzednio miałem Pentagrama czterordzeniowego i "qltowego niby" Jiayu F1 i doskonale wiem co mówię. Zawsze może się zdarzyć jakiś bląd w sofcie. Poprzedni babol z zasilaniem został bardzo szybko usunięty i tu szacun dla ASUS-a za szybką reakcję. Poczekaj cierpliwie kika dni, może tygodni i zapewne naprawią to co nie wyszło do końca dobrze. Zawsze możesz kupić fona za kilkukrotność ceny Zenka ale czy będzie aż tak lepszy jakby to wynikało z ceny??
Jeśli Ci pomogłem przyznaj mi pochwałę.
dansound

Pochwały: 2
Telefon:: ZenFone3 max
ROM: najnowszy

Postprzez saperq » 28 lut 2015, o 13:03

wacie72 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Również mam problem z WiFi oraz co chwilę wyłączającymi się sieciami GSM ...

Jak zrobić downgrade do poprzedniej wersji ?
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez wacie72 » 28 lut 2015, o 13:37

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Również mam problem z WiFi oraz co chwilę wyłączającymi się sieciami GSM ...

Jak zrobić downgrade do poprzedniej wersji ?

Pewnie w niczym Ci nie pomogę ale po dobie od tamtego momentu wszystko już jest u mnie OK.WiFi jest cały czas dostępne,śmieszne okienko się nie pojawia a bateria wróciła do normy.
Co pomogło ? Niestety do końca nie wiem.
W telefonie zatrzymałem wszystkie moim zdaniem "zbędne " aplikacje , wywaliłem te których dawno nie używałem restart telefonu i dodatkowo restart routera w domu. O dziwo coś zadziałało :)
wacie72
VIP

Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Postprzez ddr » 28 lut 2015, o 16:20

Gdy krzaczy wam jakąś aplikację to spróbujcie ją odnaleźć na liście aplikacji, zatrzymać i wyczyścić dane.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
ddr
VIP

Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ASUS