Aqara zestaw do sypialni tworzy idealny inteligentny dom

Aqara zestaw do sypialni tworzy idealny inteligentny dom

Postprzez gearvita » 13 mar 2019, o 13:51

Aqara smart bedroom kit to komponent do zdalnego sterowania inteligentnym domem, który umożliwia ustawienie trybu pracy sprzętu gospodarstwa domowego, urządzeń oświetleniowych i innych inteligentnych gadżetów bez wstawania z łóżka. Zestaw inteligentnych sypialni Aqara zawiera towarzysz klimatyzatora, czujnik wilgotności, czujnik ciała ludzkiego, gniazdko ścienne i kilka innych akcesoriów, wszystkie komponenty współpracują ze sobą, tworząc wielopoziomową strukturę. Czujnik wilgotności temperatury w czasie rzeczywistym mierzy warunki wewnątrz pomieszczenia, następnie inteligentne gniazdo otrzymuje polecenie aktywacji klimatyzatora, w zależności od przypadku, w przypadku przekroczenia limitu temperatury ustawionego przez oprogramowanie. Inteligentny zestaw do sypialni może obsługiwać inne parametry, aby sterować elektroniką zsynchronizowaną z oprogramowaniem mobilnym.

Cechy produktu:
● Inteligentne sterowanie temperaturą i wilgotnością klimatyzacji
Dzięki zastosowaniu klimatyzatora, czujnika temperatury i wilgotności oraz czujnika ciała, temperatura może być dowolnie zmieniana. Jeśli ktoś w pokoju i temperatura jest zbyt wysoka, klimatyzacja zostanie automatycznie włączona, gdy nikt w domu przez godzinę, klimatyzacja zostanie automatycznie wyłączona.

● Inteligentne światło kontrolne
Za pomocą przełącznika naściennego delikatnie naciśnij przełącznik bezprzewodowy na czele łóżka, aby kontrolować światło. Czujnik ludzkiego ciała z funkcją oświetlenia może również realizować indukcję jasnych świateł, nikt nie zgaśnie i wiele innych scen.

● Bezprzewodowe sterowanie urządzeniami domowymi
Umieszczenie przełącznika bezprzewodowego w zasięgu ręki, łatwe sterowanie urządzeniami elektrycznymi podłączonymi do gniazda ściennego, co jest wygodne i praktyczne. Plus przełącznik czasowy, zdalne sterowanie, połączenie czujników i inne metody sterowania sprawiają, że dom zwykłych urządzeń elektrycznych staje się inteligentny.

● Przemysłowy czujnik temperatury i wilgotności Sensirion
Mają temperaturę równą lub wyższą o 0,3 stopnia C i dokładną detekcję wilgotności o wartości 3% lub więcej, do klimatyzacji, inteligentnych instrukcji dotyczących gniazd, uruchamiania klimatyzacji, nawilżaczy, takich jak sprzęt gospodarstwa domowego, wykrywanie w czasie rzeczywistym do dostosuj temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu.

● 7 metrów 170 stopni szerokiego zakresu indukcji ludzkiej
Czujnik ludzkiego ciała może wykrywać ruch ludzi lub zwierząt domowych, kontrolować powiązanie odpowiednich urządzeń gospodarstwa domowego i sprzętu, przynosząc wspaniałe wrażenia z całego domu inteligencji.

● Inteligentna podwójna kontrola, bez potrzeby podłączania gniazd do podwójnej kontroli
Podwójna kontrola odnosi się do dwóch przełączników sterujących tą samą lampą, przełącznik ścienny Aqara jest zastąpiony tylko oryginalnym przełącznikiem ściennym, w połączeniu z przełącznikiem bezprzewodowym, można osiągnąć inteligentne podwójne sterowanie, bez okablowania, tanie transformacje, proste i wygodne.

● Gniazdo ścienne Aqara
Inteligentne gniazdo ścienne Aqara 86, zintegrowane ze stylem dekoracji wnętrz, z pilotem, statystyką mocy, przełącznikiem czasowym i innymi funkcjami.

● Wspólne ustawienia wstępne scen
Zwykłe sceny zostały wstępnie ustawione, wystarczy je otworzyć w aplikacji MiHome.

Dzięki inteligentnemu zestawowi sypialni życie staje się coraz lepsze i bezstresowe każdego dnia. Klimatyzacja i ruchome światło dzięki tobie życie nigdy nie jest takie proste: https://gearvita.com/xiaomi-aqara-smart ... m-set.html

Inne produkty łańcucha ekologicznego Xiaomi:
xiaomi mijia aqara hub
xiaomi mijia 1080p ip camera

Obrazek
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
Avatar użytkownika
gearvita
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 11:04
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.comKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama