Switch to full style
Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: Anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy

11 gru 2014, o 06:29

No jak teraz otworzysz spór i dostaniesz pieniądze to jak przyjdzie ci telefon i będzie coś z nim nie tak to już będziesz musiał się zdać na uczciwość sprzedawcy. Ja bym na twoim miejscu poczekał aż dostaniesz telefon, przetestował czy wszystko działa i wtedy dopiero otworzył spór.

Re: Anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy

11 gru 2014, o 09:28

I właśnie tak zrobię, sprawdzę czy wszystko jest jak należy i wtedy otworzę o zwrot pieniędzy.

Re: Anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy

16 gru 2014, o 21:47

Telefonik dzisiaj przyszedł (DHL), wszystko pięknie, jak widać nie zawsze kurierem jest VAT, bo ani cło, ani VAT mnie nie złapał. Tylko teraz kwestia sporu, otworzyć i napisać, że finalnie dogadałem się z nimi na 4G LTE, który jest 62$ tańszy, lecz sposób wysyłki zmieniłem na DHL, więc (62$ - 16$ = 46$) proszę o zwrot 46$?

Re: Anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy

31 mar 2017, o 20:32

Witam,
nie chcę zakładać nowego tematu więc odgrzeję ten.
Wczoraj zamówiłem telefon dla kumpla u Goldwaya. SSM okazało się nieaktualne (a taki zaznaczyłem). Goldway zaproponował wysyłkę DHL w tej samej cenie i że wpiszę cene 30 $. Kolega wystraszył się że będzie musiał zapłacić VAT, więc wycofał się a ja anulowałem zamówienie. Zamówienie zostało dziś rano anulowane.
Pytanie brzmi: - w jakim czasie pieniądze wrócą na konto?

Re: Anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy

31 mar 2017, o 20:36

do 15 dni. bodajże roboczych.
Odpowiedz