• Reklama

Allbuy - mail z pytaniem o skan dowodu i karty

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Allbuy - mail z pytaniem o skan dowodu i karty

Postprzez anduril » 1 lip 2015, o 15:29

Złożyłem pierwsze zamówienie z Allbuy.
Pierwsza ciekawostka jest taka, że podzieliło mi dwa zamówienia na 7 wysyłek.
Druga, że 3 z nich są już wysłane (mimo że wszystkie są opisane jako wysyłane bezpośrednio przez Allbuy). Za to mają błędne numery trackingowe ("L00...").

Trzecia, że dostałem 4 maile, po jednym do każdej z pozostałych paczek, o tym że muszę wysłać skany swojego dowodu i karty którą płaciłem, inaczej zostanę potraktowany jak złodziej.

Coś mi się kojarzy że ktoś miał już tu ten problem, nie wiem czy z tym sklepem, ale nie mogę tego wątku znaleźć.
EDIT: Już mam, chodziło o coolicool: post188046.html

Co do skanów, niech się pocałują, bezpieczeństwo moich danych i pieniędzy jest dla mnie ważniejsze niż jakaś latarka za dwa dolce.

EDIT: Nagle, po kilku godzinach od maila od nich, anulowali i refundowali te cztery zamówienia. Ktoś ma doświadczenie z tym sklepem? Normalne są u nich takie jazdy?
anduril
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI