Alipay

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Alipay

Postprzez marx » 6 sie 2011, o 21:14

Czym jest Alipay
Czym jest Alipay - Alipay jest systemem bezpiecznych płatności online


Alipay jest systemem bezpiecznych płatności online, który pomaga chronić płatności przy zakupach i sprzedaży m.in. poprzez serwis handlowy AliExpress i Alibaba.com.

AliPay umożliwia śledzenie zamówienia, a płatność jest wypłacana dostawcy tylko po potwierdzeniu i zaakceptowaniu dostawy.

Płać bezpiecznie kartą kredytową bez ujawniania szczegółów.

AliPay jest bezpłatny dla kupujących!

AliPay jest wiodącą platformą płatności online, należącą do Alibaba Group, zapewniającą łatwość, bezpieczeństwo i pewność transakcji milionom użytkowników każdego dnia.
Kupujący

Obecnie tylko kupujący spoza Chin kontynentalnych mogą używać AliPay do kupowania przedmiotów w AliExpress i Alibaba.com
Dostawcy

Obecnie tylko dostawcy z Chin mogą korzystać z AliPay do sprzedaży produktów na AliExpress i Alibaba.com.

Jak działa Alipay


Po dokonaniu płatności przy użyciu Alipay, Twoje pieniądze są zdeponowane i przechowywane na bezpiecznym rachunku Alipay. Pieniędzy są przekazywane dostawcy, tylko po potwierdzeniu i zaakceptowaniu przez kupującego zamówienia.
Pełna możliwość śledzenia wszystkich dostaw
[hide]
Alipay pozwala śledzić stan zamówienia na każdym etapie za pomocą unikalnego numeru jednej z następujących wiodących firm kurierskich: DHL, UPS, EMS, TNT, FedEx i SF Express.
Tylko zweryfikowani dostawcy

Wszyscy dostawcy są weryfikowani i zatwierdzani przez Hangzhou Zhongde Information and Technology Services Co. Ltd..
Bezpieczne płatności

Zostaniesz powiadomiony e-mailem, gdy zamówienie zostanie wysyłane, a płatność jest dopuszczona do realizacji tylko po potwierdzeniu przez Ciebie zaakceptowania dostawy.
Szybkie działania dotyczące sporów
Uzyskasz pomoc w celu osiągnięcia porozumienia, jeśli kiedykolwiek dojdzie do sporu dotyczącego transakcji. Dowiedz się więcej o naszym regulaminie Online Transactions Dispute Rules.

Dlaczego Alipay ?

Istnieje wiele powodów, dla których Alipay jest najbezpieczniejszym sposobem zakupu i sprzedaży on-line:
Chronimy Twoje dane

Alipay nigdy nie przekazuje lub sprzedaje danych finansowych do kupców.
Chronimy Twoją prywatność

Alipay Privacy Policy chroni dane osobowe oraz informacje finansowe.
Chronimy Twoje transakcji

Alipay wykorzystuje wiodące oprogramowanie szyfrowania VeriSign w celu uzyskania najwyższego bezpiecznych transakcji on-line:

* Na Twoim komputerze

Kiedykolwiek rejestrujesz się lub logujesz się na naszej stronie, sprawdzamy, czy przeglądarka internetowa ma uruchomiony 3,0 Secure Sockets layer (SSL) lub wyższy.

* In Transit

Informacje są chronione przez VeriSign SSL z szyfrowanym kluczem długości 128 bitów (najwyższy poziom dostępny na rynku).

* Serwery Alipay

W celu ochrony Twojej karty kredytowej i informacji bankowych, nigdy bezpośrednio nie łączymy naszych chronionych serwerów z Internetem.

Alipay jest prostym sposobem na zakupy online:

* Nie trzeba się zarejestrować, wpłacać lub wypłacić pieniędzy
* Nie trzeba iść do banku
* Dostępne dla nabywców na całym świecie
* Płatności i warunki dostawy dokonywane są online[/hide]

źródło: aliexpress.biznes.net
marx
Administrator
 
Posty: 10740
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 266
Telefon:: Dual sim

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKIKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama