• Reklama

Aliexpress sklepy z wysyłką z europy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Aliexpress sklepy z wysyłką z europy

Postprzez marcoos1 » 17 gru 2016, o 08:59

Sklep to raczej nie pośrednik. W ten sposób prawie wszystko kupujesz przez pośredników (np chleb jak nie kupujesz w piekarni, buty też nie kupujesz od szewca itd).

@robbel
A są jakieś inne przesłanki ku temu, że to nie jest nówka? np jakieś dane, zdjęcia poprzednika?
Jak to jest ledwo zauważalne to tak jak napisał ra-vau, skontaktuj się ze sprzedawcą. Zaproponuj kilka dolarów zwrotu (np koszt nowych plecków lub futerału) lub utarguj jakiś rabat na następne zakupy (jeśli takie planujesz)
marcoos1
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: samsung

Reklama

Postprzez Petru23 » 17 gru 2016, o 11:01

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no właśnie że sklep to pośrednik, gdyż pośredniczy w sprzedaży towaru między producentem a konsumentem. Taki AE jak nawet bierze bezpośrednio od producentów to pewnie jak pozostali kitajce wgrywają soft lub inne dziwne rzeczy.

Swoją drogą, kupiłem u AE x527 i dopiero po zakupie okazało się, ze ma tylko EN/RU gdzie inne mają multi pełne lub niepełne :hmm: ktoś musiał coś dogrywać, tylko kto? I przy takim dogrywaniu, gdzie trzeba fona podpiąć do kompa mogą pojawić się drobne ślady na fonie.
Petru23

Pochwały: 4
Telefon:: Cubot X17

Postprzez marcoos1 » 17 gru 2016, o 17:25

Sklep to pośrednik, ale konieczny do zakupu (mało jest możliwości kupienia czegokolwiek od producenta). Chodziło mi o unikanie KOLEJNYCH pośredników, w dodatku opartych na małych obrotach. Taki Janusz z punktu pośredniczącego rozpakuje towar, potestuje, bo sam sobie nie kupi, ale fajny bajer sprawdzić by chciał.
marcoos1
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: samsung

Postprzez TediPower » 17 gru 2016, o 19:36

Podczas zabawy coś zepsuje bo się na tym nie zna spakuje i pośle dalej. I wina spadnie na kupującego bo nie nagrał filmiku a nawet nagrał rozpakowanie a nie funkcjonowanie. Bo ile bywa że tel po wyjęciu się uruchomił ale potem już nie lądował się. Bo Janusz zrobił zwarcie zle wtykajac ładowarkę.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez Petru23 » 19 gru 2016, o 12:32

no i mam już LeEco (odebrałem o 9 rano). Jak dla mnie czas dostawy ekspresowy. Tak na prawdę 1 dzień roboczy od złożenia zamówienia do dostawy (zam. w piątek a konkretnie w nocy z czw na pn, dostawa pon rano).

W kwestii logistycznej AE SC mogę polecić
Petru23

Postprzez irek1973 » 19 gru 2016, o 16:02

Petru23 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

szkoda że nie mają x820
irek1973

Telefon:: HTC

Postprzez Rangiz » 20 gru 2016, o 09:04

Kilka razy od AE jak i od Victory(?) miałem telefon szybciej, niż naszym lokalnym firmom chciałoby się ruszyć tyłek do realizacji zamówienia - max. kilkanaście godzin od wpłaty.
Jak coś pomyliłem w nazwie to proszę mnie poprawić, ale chyba ta sama firma sprzedaje elektronikę z dwóch kont.
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Postprzez Petru23 » 20 gru 2016, o 13:39

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To ten sam sprzedawca (albo ten sam właściciel). Ktoś cytował maila od Victory i podpisane było AE Smartphone Center i chyba było Group, ale nie jestem pewien.
Tak czy inaczej - to ten sam sprzedawca.
Petru23

Postprzez Improssible » 20 gru 2016, o 15:05

Taki mały OT. Zna ktoś może chińczyka ze sklepem na aliexpress, który pomoże za stosowną opłatą sprowadzić przedmiot z Chin?
Improssible

Telefon:: brak

Postprzez noman1 » 22 gru 2016, o 15:37

Potwierdzę opinię o AE Smartphone Center ( https://www.aliexpress.com/store/2025030 ), od potwierdzenia płatności do otrzymania przesyłki minęło 43 godziny, normalnie szok, prędkość zawrotna, pozostaje tylko POLECIĆ ten sklep :). Oczywiście wysyłka GERMANY ;)
noman1

Pochwały: 22
Telefon:: MI MIX 2

Postprzez robertsl » 24 gru 2016, o 13:22

Również polecam AE. W sobotę wieczorem zamówienie we wtorek odbiór. Nadanie Słubice.
robertsl

Pochwały: 1
Telefon:: Ulefone p6

Postprzez spayk » 15 sty 2017, o 11:10

Jest jakis sprzedawca co sprzedaje Xiaomi z wysyłką z Polski (Niemiec) ?
spayk

Telefon:: letv

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić