• Reklama

Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez rodan77 » 15 maja 2020, o 19:01

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale te 90 dni jest nie tylko na tych bieżących aukcjach.
Zgodnie z tym co zacytowałem, wszystkie przesyłki wysłane po 1 marca, a które nie dotarły mają przedłużony okres ochrony.
W każdym razie czekamy na końcówkę maja jak Aliexpress się ustosunkuje do tych sporów.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Reklama

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez marlabs » 15 maja 2020, o 19:12

ja tam myślę, że warto zaczekać z tymi sporami, sytuacja jest jaka jest, każdy z nas miał tego świadomość zamawiając, choć w głębi duszy wiadomo nadzieja jest :)
Każda paczka raczej dojdzie, ewentualnie po 15 czerwca jak nie będzie wtedy można będzie starać się o refund.
Nie jestem tylko pewien czy jak jest full refund to zabierają sprzedawcy, czy to to pokrywa ali.
marlabs
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 20:21
Telefon:: apple
ROM: -

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 15 maja 2020, o 19:51

Tak,jest jaka jest ale wku@!%ia mnie to że przed samym kupnem piszesz do chińczyka że masz obawy czy dojdzie do Polski czy na pewno nie ma problemów itp.to ci pisze OK nie ma utrudnień itp.itd.To ci wyśle jeszcze singapurską pocztą co w ten czas było już wiadomo że loty są wstrzymane,nawet na oficjalnej stronie było napisane.Wybierasz aliexpress standard shipping i nie masz realnego wpływu na to jaką pocztą to wyśle :evil: jak bym miał taki wybór to wybrał bym np.przez Belgię albo szukał innego sprzedawcy.Wszystko byle tylko wcisnąć towar a później jakoś to będzie :-x
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez lagarto » 15 maja 2020, o 20:13

Despatch 0024 w Warszawie !!!
Wyslany 9.04 z Singapuru.

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
lagarto
AKTYWNY
 
Posty: 418
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:25
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwały: 42
Telefon:: Redmi 4 PRO

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 15 maja 2020, o 20:20

:-) Wreszcie jakiś progres ;-) ale jakoś wcześniejszych nie ma z 6.04..(0016) za to jest nadzieja :lol:
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez elenthar » 15 maja 2020, o 20:29

lagarto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ło... k... Panie. To jedna z dwóch moich. Zaraz się popłaczę ze szczęścia, choć u mnie póki co nie ma nowego statusu.
elenthar
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 11:24
Telefon:: Apple

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez marlabs » 15 maja 2020, o 20:49

moja paczka to już nawet zniknęła z trackingu poczty, przeniesiona do archiwum :) ale to prawda odnosnie standard shipping - prawdę mówiąc to mój pierwszy raz kiedy ASS zostało wysłane przez SG post, a zamawiam myślę dość sporo, przed ASS korzystałem z tego bo było szybsze niz china post. Fajnie, że coś się w końcu ruszyło, nareszcie jakaś nadzieja :)
marlabs
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 20:21
Telefon:: apple
ROM: -

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 15 maja 2020, o 20:52

lagarto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

z jaką datą miałeś "Otrzymanie danych przesyłki przez przewoźnika"?
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez Jakubek » 15 maja 2020, o 20:57

@klopps to prawda, nawet alipaczka pisał na wykopie :).
Ruszyło jeeeeeeej!
Moja była u przewoźnika 17.04 to pewnie kolejny tydzień będzie w polszy :)
Jakubek
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 kwi 2020, o 09:30
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui 11

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez klopps » 15 maja 2020, o 21:02

Jakubek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no właśnie też to przeczytałem :-P ,chciałem porównać bo niby wysłana wcześniej ale chyba nie ten status ;-)
klopps
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 kwi 2020, o 20:24
Pochwały: 1
Telefon:: lg

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez SpeedoFST » 15 maja 2020, o 21:32

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale te 90 dni jest nie tylko na tych bieżących aukcjach.
Zgodnie z tym co zacytowałem, wszystkie przesyłki wysłane po 1 marca, a które nie dotarły mają przedłużony okres ochrony.
W każdym razie czekamy na końcówkę maja jak Aliexpress się ustosunkuje do tych sporów.


no chyba nie do końca to tak działa, bo mi wesoło oddają kapustę za przesyłki z pierwszej połowy marca, wlepiam screen że było 60 days buyer protection które właśnie przeminęło i becelują bez sapania a okres ochrony jak ma być przedłużony to powinien się przedłużyć z automatu a nie po 60 dniach koniec kropek, confirmation received
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez lagarto » 15 maja 2020, o 21:42

klopps napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

z jaką datą miałeś "Otrzymanie danych przesyłki przez przewoźnika"?


2 i 3.04 otrzymanie danych przesyłki przez przewoźnika (bo to dwie przesyłki), a 9.04 "wylot" do Polski.
Avatar użytkownika
lagarto
AKTYWNY
 
Posty: 418
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:25
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwały: 42
Telefon:: Redmi 4 PRO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości