aktualizacja ota przy odblokowanym bootloaderze -jak

aktualizacja ota przy odblokowanym bootloaderze -jak

Postprzez rsat » 26 cze 2017, o 14:04

Witam mam cun-l21 y5II lte z odblokowanym bootloaderem Pobieram z huawei firmware finder aktualizację po jej weryfikacji w programie Montuje na sd w pliku dload i za każdym raze gdy robię aktualizację wywala błąd (verify.get first module head failed, error partition verify is failed update /sdcard/dload/update.app failed) Robiąc z aktualizatora localną wywala że mam root i przerywa no ale to wynika z odblokowania bootloadera. A może ktoś zna sposób na zablokowanie bootloadera ( tylko nie wgrywanie nowego roomu bo na ten model nie ma nigdzie oficjalnego a jedyny też jest 115 , taki jak mam i nie blokuje on bootloadera przez wgrywanie 3 przyciskami vol+_ i power, Wgrywa tylko go jako odzyskanie firmware. CHyba dlatego że jest to ten sam numer 115. Flasbootem też się nie da bo za cholerę nie mogę wgrać sterów , próbowałem na 4 kompach i 2 różnymi telefonami y5 , tych które odpowiadają za połączenie fona z fastem gdy jest wyłaczony fon Stery dla mt57xx. Może ktoś poradzi
rsat

Pochwały: 3
Telefon:: lg

Reklama

Powrót do Huawei