• Reklama

AE Smartphone Center... NIE KUPOWAĆ !!!

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

AE Smartphone Center... NIE KUPOWAĆ !!!

Postprzez ChudyCFC » 20 cze 2017, o 11:11

Witam. Nie proponuje kupować u Nich, pomimo wysyłki z PL [Słubice]... :-( Kombinują z proponowaniem wysyłki z Chin bo dostawca zawiódł, itd. itd. ... a stany magazynowe powiedzmy po 8 sztuk z danego koloru i danego modelu :-( Na razie proponuje nie kupować bo ostatnio kombinują a tym bardziej można się nadziać na zamrażarkę $$$ na koncie po anulowaniu zamówienia, z czym też jest problem, cwaniaki nie akceptują anulowania z powodu braku możliwości wysyłki w ramach wybranej metody [GERMANY]... bo co potem z tymi dolarami? Odsprzedamy po niższej cenie? NIE KUPOWAĆ i tyle... może się czegoś nauczą... ;-)
PS.
E-Tech tez zaczyna powoli iść tym tropem... coś mi się wydaje że się kończą Nam te "omijające" możliwości :-(
Super Egrow Group to samo... GoTop również... :-( Coś się dzieje niedobrego...
ChudyCFC

Telefon:: OUKITEL
ROM: 32GB

Reklama

Re: AE Smartphone Center... NIE KUPOWAĆ !!!

Postprzez TLasky » 20 cze 2017, o 15:12

Dobra zmiana ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez qqryq » 20 cze 2017, o 20:15

Co za przemyślenia ...
Stylistyka, pisane na bezdechu...
Proponuję temat do utylizacji.
qqryq

Pochwały: 2
Telefon:: lenovo P2

Postprzez marcoos1 » 20 cze 2017, o 21:02

Odniosę się tylko do kwestii "co potem z tymi dolarami". Dostajesz zwrot dolarów i czemu masz odsprzedawać? Trzymasz i potem kupujesz coś innego
marcoos1
VIP

Pochwały: 82
Telefon:: samsung

Postprzez ChudyCFC » 21 cze 2017, o 08:29

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie ukrywam że dobreee... a co ja jestem fundacja charytatywna ze drożej kupię a taniej sprzedam? :-D Bez żartów... potem będę kupował "na siłę" aby wydać? Mądreee... ;-) Nie ma co...

qqryq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Swobodna wypowiedź Cię razi? To sobie pisz przemówienia a potem je kopiuj lub przepisuj po konsultacji z Panią od polskiego... :-) Dobry jesteś ... czepiasz się jak ... resztę sobie dopisz ;-)
ChudyCFC

Postprzez tpawel » 21 cze 2017, o 09:26

Taki jest urok zakupów w Chinach, raz się oszczędzi, drugi raz się dołoży. Byli tacy co refund dostawali po dwóch miesiącach i byli w plecy naprawdę dużą kasę. Jakby poszło w drugą stronę to wcale byś nie marudził.
Nie ma sprzedawców że 100% pozytywnym feedbackiem. Nie ma telefonu to Ci nie wyśle . Masa osób z forum tam kupowała i jest zadowolona. Ja akurat nie należę do tych bo po dwóch miesiącach nie mogłem wyegzekwować gwarancji na doogee szwagra, ale sam jestem winien bo nie doczytałem że jej nie ma.
Ty kupujesz w dolarach i masz problem z tym że Ci w dolarach oddaje.
tpawel
VIP

Pochwały: 98
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez bartazzz » 21 cze 2017, o 09:31

gorzej jakbys płacił w pln wtedy dwa razy byś stracił na przewalutowaniu
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez ChudyCFC » 21 cze 2017, o 11:48

Problemem nie jest zwrot $ ale ich zamrożenie i nie zrealizowanie zamówienia przy widocznym stanie magazynowym np. 5 a Ty zamawiając 1 szt. dowiadujesz się że nie mamy na stanie :-D w Niemczech a wyślemy z Chin... to jasną cholere stan magazynowy wskazuje na możliwość realizacji? To już jest kombinacja która się nie zdarzała przed czerwcem 2017 :-/ A druga sprawa to jka masz na postoju na koncie 500$ i nie wiesz kiedy je zmaterialzujesz to się cieszysz? ;-)
ChudyCFC

Postprzez ChudyCFC » 21 cze 2017, o 21:49

Głupi nie jestem... bez obaw ;-)
ChudyCFC

Postprzez Dobrzyniak » 25 cze 2017, o 22:34

ChudyCFC ja niedawno robiłem zakupy w sklepie E-tech i tak towar jak i dostawa z Niemiec (tak naprawdę ze Słubic w Polsce) bez zarzutu. Może trafiłeś na jakieś przejściowe kłopoty i stąd Twoje zdenerwowanie i rozczarowanie.
Dobrzyniak

Pochwały: 9
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez SpeedoFST » 25 cze 2017, o 23:18

ja też ostatnio kupiłem z De (nie od AE co prawda) i patrzę... idzie do mnie china post airmail, strasznie się wściekłem, napisałem do nich słów kilka, odpisali że zegar na wysyłkę tykał i wpisali fake bo nie mają na stanie w de i w ciągu paru dni uzupełnią, uzupełnili i przyszło dhl z Hamburga, tydzień w sumie czekałem...
SpeedoFST
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: SGS8

Postprzez mruczek66 » 26 cze 2017, o 10:32

Ode mnie nie chcieli przyjąć reklamacji. Telefon miałem 3 miechy. Więcej u nich nie kupuje
mruczek66
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: meizu pro 6 plus
ROM: flyme

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić