• Reklama

5" albo po prostu mały z dobrym aparatem i audio

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

5" albo po prostu mały z dobrym aparatem i audio

Postprzez borsooq » 25 sie 2017, o 16:44

Cena (bez VAT): max $200
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: =< 5.0
Ilość RAM/ROM/Procesor: RAM 3/4
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: bez róznicy
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska/Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): LTE koniecznie
Opis:
Obecnie użytkuję Redmi Note 3 Pro, ale jest da mnie za duży.
Czy znajdzie się w ogóle coś w 5" albo ewentualnie po prostu niedużego z 3GB RAM minimum, dobrym aparatem i audio, ewentualnie z możliwością zrootowania (bez jakiś dziwnych przejść, jak z Xiaomi) i dobrym audio?
Myslałem i cały czas mnie korci Vernee Thor, ale opinie są skrajne. Samo Xiaomi też ma parę ciekawych modeli, ale tu zawsze jest problem z aparatem, no moż epoza Mi4c, którego na rynku już nie ma. Cool1 fajny, ale też 5,5". Jest coś mniejszego w ogóle dostępne?
borsooq

Pochwały: 13
Telefon:: xiaomi

Reklama

Re: 5" albo po prostu mały z dobrym aparatem i audio

Postprzez Flyagaric » 25 sie 2017, o 16:49

Chyba tylko Nubia Z11 Mini i Mini S, ale pierwszą ciężko dostać, a druga chyba przekracza budżet i ma już 5.2 cala.
Jeśli jednak przebolejesz te 5.2 cali, to polowałbym już raczej na Mi5, które spełni twe potrzeby aż nadto, a trafiał się już poniżej 200$.
Thor, to nie ta klasa. To bardzo przeciętny fon, a aparatem nawet do Mi4c się nie zbliża. Jest tani i nie wykracza zaletami ponad swój przedział cenowy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 111
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?