• Reklama

130$ - GPS, trwałość i wytrzymałość

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: 130$ - GPS, trwałość i wytrzymałość

Postprzez clorox » 2 mar 2016, o 17:20

To nie tylko szybkość łapania fixa. Widać również poziom sygnału, ilość widzianych i wykorzystywanych satelit oraz dokładność. A to przede wszystkim ma wpływ na prawidłową lokalizację w ruchu. Zwróć uwagę, że test jest w pomieszczeniu gdzie widoczność satelit jest ograniczona więc na otwartej przestrzeni będzie tylko lepiej. Nie mam jak wykonać takiego testu jak proponujesz, ale posiadam Meizu M2 na MTK'u, jeżdżę z nim na rowerze i chodzę z kijkami po kampinosie i nie gubi sygnału, ma świetną dokładność i trasy oglądane na Sports Trackerze w powiększeniu pokrywają się z mapami. Nie będę na siłę przekonywał, ale czasy kiedy MTK nie radził sobie z GPS już minęły. I taka jest niestety prawda, choćbyś tupał nóżkami. ;-)
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Reklama

Postprzez aothunterpl » 3 mar 2016, o 12:06

Panowie z tego co mi wiadomo to sygnał i jakość GPS zależy od anteny i odbiornika procesor tylko przetwarza dane więc wszystko zależy od oprogramowaniae
aothunterpl

Telefon:: s1
ROM: cm

Postprzez Marcel » 3 mar 2016, o 12:40

Podoba mi się ten Oukitel - jakieś testy przechodzi z wbijaniem gwoździ etc.

Rzeczywiście jest on jakiś wzmocniony i jest szansa ze przetrwa trochę więcej niż standardowy model?

Jeżeli tak to biorę go od ręki :))))
Marcel

Telefon:: samsung
ROM: 1

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?