• Reklama

Zwroty pieniędzy w zwiazku z certyfikatami CE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zwroty pieniędzy w zwiazku z certyfikatami CE

Postprzez bumbum » 5 gru 2013, o 15:37

Kazdy zna na pewno temat i większość z WAs zdecydowała odesłać telefon do chin po decyzcji UKE o braku certyfikatu.
W jaki sposób otrzymaliście zwrot kasy?
Moja paczka właśnie dotarła do sprzedawcy, takie mam info z trackingu.
Zakładaliście spory czy kase zwracali bez sporu?
Kasa zwrócona na Paypal czy jak?
Czy potrącali wam za wysyłkę zwrotną?
Czy moze mi to ktos przetłumaczyc
"it's in singapore ,here didn't get it yet,when here get it will return back to you !"

Przeciez pACZKA DOTARŁA DO NIEGO RF171365510SG
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Reklama

Re: Zwroty pieniędzy w zwiazku z certyfikatami CE

Postprzez mentorkmk » 5 gru 2013, o 23:35

jest w singapurze, jeszcze jej nie dostalem, kiedy bedzie u mnie, wroci do Ciebie, ale to tak troche wrozenie z fusow i co autor mial na mysli, ciezko powiedziec czy chce Ci jeszcze raz wyslac czy moze odeslac kase
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Re: Zwroty pieniędzy w zwiazku z certyfikatami CE

Postprzez homar » 7 gru 2013, o 21:22

Napisz do niego, ze chcesz kasę, bo z jego odpowiedzi wynika, że chce wysłać ponownie sprzęt do Ciebie. Ja w moim przypadku miałem tak, że w momencie kiedy zdecydowałem się na odesłanie przesyłki, to założyłem spór i podesłałem skan papierów od UKE o niezgodności. Przez 3 miesiące miałam kasę zawieszoną, bo paczka się zagubila po drodze, a sprzedawca się upierał, ze zwróci kasę dopiero jak będzie miał paczuszkę. W końcu administracja Aliexpress wkroczyła do akcji i kasa dotarła do mnie.
homar
AKTYWNY

Telefon:: Elephone P6000

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI