• Reklama

zwrot zegarka zakupionego na aliexpress sprzedawcaLEMFO MALL

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

zwrot zegarka zakupionego na aliexpress sprzedawcaLEMFO MALL

Postprzez slav85 » niedziela, 11 września 2016, 14:06

witam, kupiłem na początku czerwca zegarek https://www.aliexpress.com/snapshot/7769917111.html?orderId=75959855866243, dotarł na początku czerwca, działał do czasu aż okazało się że ładowarka zepsuta, napisałem do nich, wrzuciłem filmy na youtube, zawsze odpisują, kazali odesłać zegarek, zaproponowali wymianę na nowy lub zwrot kasy, wybrałem zwrot, podałem konto paypal. 23.08.2016 napisali że wpłata nastąpi do 5 dni, do dziś nie mam pieniędzy na koncie paypal. pisałem do nich 3 razy ciagle piszą ze to sprawdzą, sporu nie mogę założyć bo sie przedawniło:
"Disputes can only be opened up to 15 days after you have confirmed receiving your items.
Order confirmation of receipt time is: Fri Jul 15 00:14:52 PDT 2016
You may open a dispute for the order before: Sat Jul 30 00:04:52 PDT 2016",
co w takiej sytuacji robić?
slav85

Reklama

Re: zwrot zegarka zakupionego na aliexpress sprzedawcaLEMFO

Postprzez ra-vau » niedziela, 11 września 2016, 15:42

Przygotowac printscreeny, napisac into englisz o co ci chodzi, opisujac cala sytuacje.. Wejsc na aliexpress, wlaczyc CZAT... i wyslac wszystko rozmówcy. Tak, to dziala, juz tak robilem :>

W celu ułatwienia przygotuj numer zamowienia, numer trackingu, odpowiedzi sklepu itd, oraz screen z kary np otwartej paypala na ktorej wieje pustka.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI