• Reklama

Zwrot kuponu rabatowego

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zwrot kuponu rabatowego

Postprzez marcos » wtorek, 15 października 2013, 13:10

Zakupiłem dzisiaj telefon u jednego ze sprzedawców, miał pozytywne opinie, dobrą cenę, dodatkowo miałem kupon 8$ z którego skorzystałem. Niestety kilka minut po złożeniu zamówienia sprzedawca podniósł cenę w moim zamówieniu o ponad 10 dolarów...

Czy wiecie może czy ten kupon jest do odzyskania? Chciałbym kupić telefon dzisiaj u innego sprzedawcy ale z wykorzystaniem tego kuponu.
marcos

Reklama

en.001phone.cn=

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI