• Reklama

Zuk z2

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Re: Zuk z2

Postprzez TediPower » niedziela, 9 października 2016, 14:37

A tak na szybko to ile z nich Chińczyków? A raczej ile z nich to tel na 2 kart sim

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
Gdy dajesz linka / edytujesz w temacie Czy ktoś z kolegów ma konto na pan.baidu.com? napisz do mnie wiadomość.
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 14

Reklama

Postprzez moth » niedziela, 9 października 2016, 14:39

potwierdzam że zuk z2 nie obsługuje radia
moth
AKTYWNY

Pochwały: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez parart6 » niedziela, 9 października 2016, 23:01

Dziękuję moth.
W takim razie pozostaję przy
Honor 7.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
parart6

Postprzez moth » piątek, 14 października 2016, 23:44

zostawiam jakby ktoś był ciekaw jakie faktycznie kręci liczby
Obrazek
Obrazek
na 1.9.077 ST
moth
AKTYWNY

Postprzez Gravis » sobota, 15 października 2016, 12:42

Ktoś korzysta na dłuższą metę i jest się w stanie wypowiedzieć?

OS , czas pracy na baterii, jakieś cyrki?
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Postprzez moth » wtorek, 18 października 2016, 22:30

sprawdziłem baterie

przy włączonym wifi, lokalizacji, bluetooth, transfer danych, automatyczna jasność(prawie na max jasność cały czas był), włączony youtube cały czas
36% baterii w 3 godziny 8 minut.
nie wiem jak to interpretować ale wydaje się nieźle.

co do systemu czy "jakiś cyrków" to nie potrafię odpowiedzieć bo nie używałem na tyle długo żeby coś wychwycić
moth
AKTYWNY

Postprzez ddr » sobota, 22 października 2016, 06:50

Korzystam z zuka już jakieś 2 tygodnie i jest to dla mnie telefon niemal idealny. Aparat ma średni/dobry. To samo audio. W sofcie brakuje mi funkcji dotyczących blokad.
Z plusów to: świetne wykonanie, design super, soc błyskawica, czytnik natychmiast odczytuje i jak do tej pory bezbłędnie, u-touch jest genialny, od najnowszej aktualizacji nie ma dziur w systemie, ui proste i intuicyjne jedynie launcher najlepiej zmienić np. na zenui, wyświetlacz dostatecznie jasny, a na baterii trzyma 6-10 godzin intensywnego użytkowania.
W skrócie ten telefon jest jak król jak lew jest król dżungli :D.

Z poważniejszych wad to krzaczący się dialer i safeguard na polskim locale. Pierwsze można zastąpić apką pixelphone, a drugie nie jest niezbędne do życia. Jak znajdę chwilę to zgłoszę te bugi.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Darkseeder » sobota, 22 października 2016, 11:20

Na jakim sofcie używasz tego zuka?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Darkseeder

Postprzez ddr » sobota, 22 października 2016, 16:09

Na stockowym ZUI na najnowszej aktualizacji OTA. Język angielski, locale ustawione na polskie dzięki temu aplikacje są po polsku. Google framework pobrany z ichniejszego sklepu. Bez roota da się żyć bo w firefoxie można zainstalować dodatek z ublockiem i sensownie to działa.
Jedyny ból na start to potrzeba sflashowania stocka przez qfil bo sprzedawcy kasują updatera tak by nie instalować aktualizacji, przynajmniej gearbest.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez s10th » wtorek, 25 października 2016, 15:13

Cześć,
Dopiszę parę słów od siebie. Posiadam Z2 od miesiąca. Soft Z2.3.042ST - czyli oficjalny chiński. Co do aparatu to wypowiadać się nie będę, bo nie używam. Soft po angielsku i jeżeli komuś to przeszkadza, to lepiej poszukać czegoś innego. Telefon obsługuje jednocześnie 2 karty w trybie 4G/3G (tylko jedna karta z włączoną transmisją danych - możliwe jest przełączanie w sofcie). Mam 2 karty w Plusie i we Wrocławiu nie udało mi się uzyskać LTE. Nie wiem czemu. Na liście sieci jest Plus 4G ale przy próbie połączenia telefon pisze "no service" i przełącza się na 3G. Karta play od razu loguje się na 4G bez problemu. MMSy na oryginalnej apce nie działają. Trzeba używać apki Textra. Bateria przeciętnie - tragedii nie ma. Ładowanie baterii - rewelacja. Przy odpowiednio wydajnej ładowarce (2A) ładuje trochę poyżej godziny. Ogólnie jestem zadowolony, ale zdaję sobie sprawę, że to nie telefon dla każdego. Gdyby kogoś interesowało więcej szczegółów to proszę pytać.
s10th

Postprzez AnimalPL » wtorek, 25 października 2016, 15:25

sprawdz dokladnie ustawienia sieci plus, bo jak bedzie cos xle ustawione to 4G nie zadziala.

Spróbuj najwazniejsze imo:
NAzwa: PLUS
APN: plus
Typ uwierzytelniania: PAP
typ APN: default

restart fona i zobacz.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez s10th » wtorek, 25 października 2016, 15:46

Właśnie to znalazłem guglając po sieci. I faktycznie działa. Trzeba utworzyć nowy APN i wpisać tylko:

Name: PLUS
APN: plus

i restart fona. Dzięki za pomoc!!!
s10th

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lenovo