• Reklama

Zuk Z2 Pro vs LeEco Le 2 Pro vs Oneplus 3

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Zuk Z2 Pro vs LeEco Le 2 Pro vs Oneplus 3

Postprzez tomikitwo » środa, 14 września 2016, 00:56

tpawel napisał(a):Na Ali jest juz tego trochę. Kusi ten rose gold,ale musiałbym pomacać live. Za tą kasę sprzęt jest kosa i nie ma co gadac. Przejściówka daje radę? Nie zniekształca dźwięku na słuchawkach?

Napisze krótko żeby nie robić ot. Nie czuję się jakbym miał hello kitty fone :) napisz pw to odp na dalsze pytania xd

Sent from my Le X820 using Tapatalk
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Postprzez ra-vau » środa, 14 września 2016, 01:11

tomikitwo napisał(a):
tpawel napisał(a):99,99% się zgadzam. Ten 0,01% nazywa się rose gold :D
Tyle że poniżej 1500zl można już wyrwać silver 6/128!!!

Od 2 tyg mam ten "rose gold" i powiem Wam, że rose to jest tylko w bardzo jasnych warunkach świetlnych. Wieczorem czy też przy sztucznym świetle wydaje się być miedziany (o ile faceci w ogóle widzą taki kolor :D).

Póki co x820 jest dla mnie idealny. Na sofcie 17s praktycznie nie występują bugi poza fizycznym bugiem czyli brak mini jacka do którego przejściówkę już zdążyłem zgubić i czekam na nową.....

Gdzie są 6/128 poniżej 400$? Chętnie kupię xd

Kwestie koloru pominę, bo jest on akceptowalny do momentu gdy nie mam X500 force gold w drugiej ręce. Wtedy widać różnicę i odcień ;-) ale podobno prawdziwy facet różu się nie boi! :mrgreen:
No i potwierdzam, żadnych bugów nie widzę. Lecz ja specyficzny jestem, bo na x800 US też nie miałem problemów na mooke 14S stable, telefon śmigał aż miło, a w sieci są różne opinie :-P

Chyba się ktoś zagalopował, 128gb nie ma poniżej 400$

za to znalazłem fajną ofertę na 64GB - za 299$ i jest ... SZARY!
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 64259.html

tpawel napisał(a):Na Ali jest juz tego trochę. Kusi ten rose gold,ale musiałbym pomacać live. Za tą kasę sprzęt jest kosa i nie ma co gadac. Przejściówka daje radę? Nie zniekształca dźwięku na słuchawkach?

100% NO HOMO, jak chcesz to wpadaj pomać - śląsk ;-)
Ja mam słuch kiepski, śpiewać nie potrafię, używam słuchawek BT kupionych też w chinach, więc się nie wypowiem nawet jak podepnę senhajzery, czy denony które mam w domu... :P
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Postprzez tomikitwo » środa, 14 września 2016, 01:15

@up, ja tam się nie boję to tylko moje urządzenie kieszonkowe ;) tshirtow lacosty nie noszę xd heh oferta fajnie wygląda, ale z tego co wiem to szare są tylko x822 4/32 i x820 6/128 :)

tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez coglin » środa, 14 września 2016, 10:50

marik1 napisał(a):Czy lepiej poczekać na podobne urządzenia odświeżone. OP3 był lepszy, gdy wychodził. Teraz rynek zaleją urządzenia z 6 gb ram i Snapem 821, a obecne stanieją <lub powinny>.

Tylko, że czekać to można w nieskończoność, bo co chwile wychodzi/zapowiadają coś nowego/lepszego.

A więc pytanie na dziś: Oneplus 3 czy ZTE Axon 7??
coglin

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów