• Reklama

ZTE V987

Postprzez oli-wa » niedziela, 28 lipca 2013, 15:15

Na Alledrogo w opisie aukcji sprzedawca napisał:
W nowej wersji poprawiono i dodano:
-rozłączanie połączenia internetowego
-tzw artefakty (latające pixele)
-przyciski dolnej nawigacji
-najnowszy Android 4.2.1 by BRUNO M 2.0
-zainstalowany CWM
-pełny język Polski
oli-wa

Reklama

Re: ZTE V987

Postprzez lajsta » środa, 31 lipca 2013, 16:21

Moim zdaniem to marketingowy bełkot, ot co. Pierdu, pierdu, bo wyszła nowa wersja Andka od Bruno i tyle.
lajsta
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez ebedziebe » środa, 31 lipca 2013, 18:20

Witam
Natrafiłem na allegro ten telefon już od 800 zł , nadal wysyłany z chin (chyba tylko "świat android" wysyła z polski ale za coś ponad 1000PLN) ale zakup chroniony programem ochrony kupujących oraz 12 miesięczna gwarancja w Polsce
Aktualnie użytkuję SE live with walkman gdzie snapdragon z tylko 1 rdzeniem i 512MB ramu lekko zamula ( np klatkowanie w fruit ninja)'
Ciekawi mnie jak z awaryjnością ?- aktualny telefon zakupiony ok rok temu leży na gwarancji (24 miesięczna gwarancja producenta) z uwagi na niedziałający aparat dlatego "korci " mnie ten ok 100-150 zł droższy zakup ale z roczną gwarancją serwisową
Tylko czy ktoś oprócz tej jednej osoby kilka stron wcześniej (gdzie dostał nowy telefon) miał jakieś inne doświadczenia z tego typu gwarancjami ?
Jak z wydajnością systemu - korzystałem z niewielu nowoczesnych telefonów jedynie z Galaxy S3 oraz Google nexus 4, czy różnice są mocno zauważalne ?

A jako lekka dygresja
Dlaczego pomimo tego że Lenovo i ZTE są oficjalnie na polskim rynku na ich telefony nie można mieć 'normalnej" gwarancji w serwisach firmowych :/

Ogólnie chce czegoś możliwie taniego, z lampą doświetlająca do aparatu (wiem że nie zawsze jest np niektóre modele Lenovo) z wyświetlaczem 720p pomiędzy 4.5-5 cali a wiec procesorem Quad(by to dał radę obsłużyć) . Do tego możliwie bezawaryjny i dostępny z gwarancją
Użytkowanie : głownie internet , czasem jakaś gra czy YT oraz muzyka
Bateria optymalnie ładowanie co 2 dzień
ebedziebe

Postprzez eSbe » środa, 31 lipca 2013, 20:19

@up: a nie pomyslales o faea f1 ? za jakis czas wrzuce recenzje, wiec bedziesz mogl dowiedziec sie parte ciekawych rzeczy nt. tego modelu.
zte v9087 to b.dobry tel. i jak do tej pory nie postakelm sie z zadnymi negatywnymi komentarzami nt. tego modelu. (opoza artefaktami, ale to uwzglednia ewentualnie gwarancja)

ps: sprawdz pw.
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez ebedziebe » środa, 31 lipca 2013, 23:32

0 wiadomości na pw
faea f1 - brak na allegro a jednak zależy mi na programie ochrony kupujących i jakimś tam wsparciu bo znam przypadki oszust na ali gdzie sprzedawca po zdobyciu X pozytywów wysyłał kilkunastu osobom jeden tracking code a ali umywało ręce bo przecież status doręczone
Skłaniałbym się też do ZTE/Lenovo/Oppo by mam nadzieje że z czasem pojawi się wsparcie serwisowe w europie
ebedziebe

Postprzez markus70 » czwartek, 1 sierpnia 2013, 06:09

ebedziebe napisał(a):brak na allegro a jednak zależy mi na programie ochrony kupujących i jakimś tam wsparciu bo znam przypadki oszust na ali gdzie sprzedawca po zdobyciu X pozytywów wysyłał kilkunastu osobom jeden tracking code a ali umywało ręce bo przecież status doręczone

Już dawno takich głupot nie czytałem.
Jak allegro cię ochroni w przypadku otrzymania przysłowiowej cegły lub np. uszkodzonego telefonu? Towar zapłacony, sprzedawca otrzymał wpłatę i to kupujący jest w gorszej sytuacji.
Gdzie wyczytałeś o podawaniu na ali tego samego numeru przesyłki wielu osobom? Na ali jest to pozycja w zamówieniu, więc łatwo by było odszukać powtarzające się numery.
markus70
VIP

Pochwały: 16

Postprzez ebedziebe » czwartek, 1 sierpnia 2013, 08:43

Co do ali to kilka koleżanek tak zakończyło zakup biżuterii , bardzo długo czekały na przesyłkę gdy tu nagle zaczęło wyświetlać status delivered, później szukając numeru śledzenia w Google natrafiły na forum gdzie kilka osób miało podobną sytuację i ten sam numer

Allegro z własnych pieniędzy(mają ubezpieczenie jakieś tam) w ramach POK oddaje 100% jeśli towar nie dojdzie lub jest np cegłą oraz 50% jeśli towar różni się znacząco od towaru oferowanego , znam osoby które otrzymywały zwroty wiec to działa

Wyjaśnię również o co mi chodziło z wsparciem serwisowym- a wiec niekoniecznie (bo szkoda ale akurat to pewnie długo tak jeszcze nie będzie) utrzymanie gwarancji ale przynajmniej dostępność części i szanse na odpłatną naprawę
ebedziebe

Postprzez kobrawerde » czwartek, 1 sierpnia 2013, 22:42

Allegro odda kasę ale po wcześniejszym zgłoszeniu na POLICJĘ i wszczęciu przez nią sprawy wystawiającemu ! A ty musisz przedstawić odpowiednie dokumenty z Policji w ciągu 30 dni
kobrawerde

Postprzez ebedziebe » czwartek, 1 sierpnia 2013, 23:38

Tak dokładnie a przy oszustwie na np 800 zł policja bez problemu wszczyna postępowanie
Szkoda byłoby stracić kilkaset złotych będąc niepracującym studentem
ebedziebe

Postprzez lenoviak » piątek, 2 sierpnia 2013, 10:58

ebedziebe co Ty tak z tym ali? Jest masa sprawdzonych sprzedawców, którzy nigdy nie zawiedli i mają pochlebne opinie. To raz. Dwa, aliexpress ma lepszy program ochrony kupujących niż allegro. Tam sprzedawca otrzyma kasę dopiero wtedy, kiedy Ty wystawisz pochlebną opinię. Jeśli będzie problem, że paczka nie dojdzie, czy coś będzie źle, to zakładasz spór i wygrasz go... Sprzedawcom też zależy, żeby wszystko było w porządku, bo inaczej nie dostaną kasy. Jeśli jest jakiś problem typu mikro ryska na obudowie są nawet skłonni zejść z ceny.
Ale Twój wybór. Masz za dużo kasy, kupuj na allegro i płać kilkaset złotych za to, że ktoś kliknie na ali za Ciebie. A te gwarancje to pic na wodę. Poczytaj sobie na innym forum opinie o np. użytkowniku ProfianTrade... straszna lipa.
Pozdro
lenoviak

Postprzez ebedziebe » piątek, 2 sierpnia 2013, 22:15

Jest wielu sprzedawców (mnie zainteresował np TradeConnect ) , ciekawe u kogo kupowała osoba która opisała wymianę telefonu kilka stron wcześniej .
Ale podsumowując zdarzają się różnice w cenie na poziomie 100-150 zł a bardziej ufam w dochodzenie sprawiedliwości z Polskim podmiotem
ebedziebe

Postprzez sauron » niedziela, 4 sierpnia 2013, 14:23

lajsta napisał(a):Moim zdaniem to marketingowy bełkot, ot co. Pierdu, pierdu, bo wyszła nowa wersja Andka od Bruno i tyle.
No właśnie jak to właściwie jest? Część tych problemów eliminuje poprawka BM w którymś z ROM'ów i nie wiem czy jest to jakaś zagrywka sprzedawców? Mam zamiar kupić ZTE 987 ale nie wiem czy ten "standard" czy kilka dolarów droższy "bez" wad. :-/
sauron

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE