• Reklama

ZTE V970

ZTE V970

Postprzez tymeczek » wtorek, 25 czerwca 2013, 12:24

Hej,
dotarł do mnie wczoraj telefon ZTE V970. Po rozpakowaniu i próbie przeprowadzenia rozmowy nie słyszałem nic w głośniku i mój rozmówca również mnie nie słyszał. Przeflashowałem go ostatnim Bruno (w telefonie był wgrany ten sam, pokasowałem pamięci, połączyłem partycję) i udało się. Słyszę swojego rozmówcę (cicho mimo ustawienia na max).
Lecz jest cały czas drugi problem, telefon nie wydaje żadnych dźwięków (mam pozaznaczane opcje by wydawał dźwięki przy dotknięciu, naciskaniu klawiatury numerycznej). Próbowałem puszczać filmiki z YT, mp3 z karty pamięci, budzik ustawiałem, radio się dostraja lecz nic nie słychać. Po podłączeniu słuchawek to samo (ale gdy prowadzę rozmowę przez słuchawki słychać rozmówcę). W ustawieniach profili alarmy i połączenia są na max (mam tylko dwie opcje, u kolegi co ma LG Nexus 4 ma jedną dodatkową - media, aplikacje itp). Nawet jak ktoś dzwoni to są same wibracje, a dzwonka nie słychać.
Czy macie jakieś pomysły? Jeszcze dziś spróbuję z innymi romami, ale z chęcią usłyszałbym jakieś rady ;) jest to mój pierwszy telefon z Androidem.
Pozdrawiam
tymeczek

Reklama

en.001phone.cn=

Powrót do Pomoc techniczna