• Reklama

zte v967s wszystko na jego temat

Re: zte v967s wszystko na jego temat

Postprzez walkingdead » wtorek, 10 września 2013, 10:52

jak sprawuje się ten telefon po pół roku użytkowania? Chcę uniknąć problemu jaki sprawiają niektóre modele Lenovo że po jakimś czasie zaczynają się zmulać to pełnego unieruchomienia telefonu. Chciałbym żeby telefon wytrzymał mi co najmniej ten jeden rok.
walkingdead

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez bartazzz » wtorek, 10 września 2013, 11:05

walkingdead napisał(a):jak sprawuje się ten telefon po pół roku użytkowania? Chcę uniknąć problemu jaki sprawiają niektóre modele Lenovo że po jakimś czasie zaczynają się zmulać to pełnego unieruchomienia telefonu. Chciałbym żeby telefon wytrzymał mi co najmniej ten jeden rok.

nie sądzę żeby to była wina samego telefonu tylko zawalenia aplikacjami i ogólnego bałaganu, miałem tak w swoim zte.
Wymieniłem na miui i wszystkie problemy zniknęły, do V967s jest już MIUI więc to ratuje sprawę. Zauważyłem że różne nie do końca dopracowane aplikacje mulą telefon i zawieszając się zawieszają telefon.
Miałem V967s w rękach i zrobił na mnie wielkie wrażenie, szczególnie 5 calowy szklany ekran, wysoka jakośc wykonania, ogromna bateria. Jak za tej klasy telefon uważam że cena jest śmieszna, a że ekran nie ma HD ja osobiście nie widzę. Kolory są żywe a kąty widzenia szerokie.
Sam osobiscie zastanawiam się czy takiego nie zakupić, choć w założeniu moje V970 miało mi służyć dwa lata.
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez walkingdead » wtorek, 10 września 2013, 12:07

no a ile już czasu masz tego ZTE v970 ? co to jest to MIUI?
walkingdead

Postprzez bartazzz » wtorek, 10 września 2013, 12:48

V970 mam od marca, MIUI to ROM pochodzący z firmy XIAOMI, z trochę innym interfejsem i sposobem zarządzania telefonem. Co ważne nowe miui wychodzi co tydzień dla wspieranych telefonów. ROmy w postaci portów są co około miesiąc

http://miuipolska.pl/
bartazzz
VIP

Postprzez walkingdead » wtorek, 10 września 2013, 13:54

i działa ci płynnie? bez zacięć i przymuleń? jeśli tobie działa model nieco gorszy od tego który ja chce kupić to mi powinien równie dobrze chodzić. A jeśli bym chciał pracować na oryginalnym systemie bez wgrywania swojego?

Przy okazji... znalazłem taką aukcję na alledrogo z tym telefonem. Sprzedawca ma ok. 200 pozytywów, nie pobiera pieniędzy za wysyłkę, pokrywa ewentualne cło. Cena jaką chce to 575 zł... Nie wiem czy mogę podać linka do aukcji dlatego wszystko opisuję. Natychmiast odpowiada mailem. Jestem skłonny tyle dać za telefon bo paypalem też niestety nie zapłacę (znowu będzie naliczana prowizja od przewalutowania a dla jednego zakupu nie będę zakładał drugiego konta). Jeśli mogę podać ten link to powiedzcie to prosiłbym o sprawdzenie czy bezpiecznie mogę u niego kupić ;)
walkingdead

Postprzez maciwi » wtorek, 10 września 2013, 14:19

Pewnie że możesz podać, w końcu dzięki temu można coś powiedzieć o sprzedawcy.
maciwi

Pochwały: 2

Postprzez walkingdead » wtorek, 10 września 2013, 14:42

http://allegro.pl/show_item.php?item=3526173488 to jest ta aukcja...

Dzwoniłem na infolinię mojego banku PKO. Pani mi powiedziała że bank nie pobiera prowizji za przewalutowanie gdyż mają własny kurs na popularną walutę. Mam liczyć za dolara mniej więcej ok. 3.30 zł. Co prawda mam limit na karcie płatniczej do 500 zł ale sądze ze jeśli dobrze poszukam aliexpress to znajdę w dobrej cenie ten telefon?. Jakiego sprzedawcę tam polecacie ? Chinatronic będzie dobre?
walkingdead

Postprzez bartazzz » wtorek, 10 września 2013, 14:45

nie narzekam, utrzymuje porządek, wywaliłem zbędne rzeczy ( a były takie co siedziały w pamięci i zżerały baterię) zainstalowałem MIUI u SMart launcher, wyłączyłem animację i od tego czasu ani razu nie musiałem wyciągać baterii. Wg mnie chodzi szybko i stabilnie, nie zależy mi na wodotryskach tylko na szybkiej stabilnej pracy a na to nie mogę narzekać.
Oryginalny system był zaśmiecony chińskimi apkami i nie obłsugiwał google aps. Najlepszy rom ze zwykłych jest mod bruno martins z xda
bartazzz
VIP

Postprzez walkingdead » wtorek, 10 września 2013, 14:47

a da się znaleźć telefon na aliexpress z odblokowanym google play? :P
walkingdead

Postprzez bartazzz » wtorek, 10 września 2013, 14:47

tak
bartazzz
VIP

Postprzez walkingdead » wtorek, 10 września 2013, 15:27

a wcześniej przed instalacją MIUI smart launcher i wyłączaniem animacji musiałeś wyjmować baterię ? Tak to napisałeś jakby tak bylo ;) no i czy ten 5 calowy ekran mieści się do zwykłej kieszeni?
walkingdead

Postprzez maciwi » wtorek, 10 września 2013, 15:37

Tu się podłączę do pytania kolegi o "kieszeń"bo prawdę mówiąc nie widziałem porównania do jakiegoś popularnego smarta np sgs2.Sam chcę kupić ioceana i też zastanawiam się czynie będzie zbyt duży w stosunku do mojej RAZR'ki.
Może macie jakieś zdjęcia porównawcze ?
maciwi

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE