• Reklama

ZTE V965 u kogo kupić?

Re: ZTE V965 u kogo kupić?

Postprzez fake4r » sobota, 1 marca 2014, 11:39

Nie ważne czy chiński czy angielski bo wgrasz sobie rom od nowa i będziesz miał polski.
fake4r
VIP

Pochwały: 189

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Duo » czwartek, 6 marca 2014, 17:40

Witajcie,
Kupiłem miesiąc temu telefon z aliexpress. Jak zakupiłem telefonik to zaczęły się święta. Tydzień po ich świętach okazało się, że nie mają już zte. Podobno załatwiali nowe z fabryki. Zaproponowali mi v956 i jakieś lenovo droższe od zte z dopłatą. Odmówiłem, bo te telefony mi nie pasują i chciałem v965. Teraz już tydzień czasu podobno czekają na wysyłkę. Dzisiaj zapytałem się co się dzieje. Napisali mi, że jeszcze nie mają żadnej informacji od fabryki. Dalej chcą mi zaproponować inne telefony lub zrezygnowanie z zamówienia. Nie wiem czy warto zrezygnować, bo z tego co widzę to ceny podskoczyły. W czasie kupna zapłaciłem 101$, a teraz widzę po 150.

Pozdrawiam
Duo

Pochwały: 1

Postprzez dimebag11 » niedziela, 9 marca 2014, 19:08

Ja miałem fuksa, bo zamówiłem na antelife tuż przed tym chińskim świętem. Cena 107,99SUSD - 3USD zniżki. Trochę trwało zanim zarejestrowali przesyłkę, później wszystko potoczyło się dość sprawnie. Telefon fajny i wart swojej ceny, aczkolwiek niestety obecnie niedostępny. Osobiście teraz zastanawiałbym się nad modelem ZTE V967s, ale po pierwsze nigdy nic nie zamawiałem z antelife ani z aliexpress, to się trochę bałem, a po drugie też były jakieś problemy z dostępnością.
dimebag11

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE