• Reklama

ZTE V5S Dual 4G TD-LTE FDD-LTE WCDMA warto??

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

ZTE V5S Dual 4G TD-LTE FDD-LTE WCDMA warto??

Postprzez hellhammer » 2 sty 2015, o 12:36

Witam. Planuje dla Siebie kupić tel 4.5-5 cali tak do 170$ max. Nie mniejszy niż 4.5 ale nie większy nic 5 cali. Nosze w kieszeni. Mam wyobraznie jak wygląda coolpad 5.5 calowy wiec dla mnie jest za duzy!
Nie gram na komórce, także spokojnie może być 1GB ramu.
Zastanawiam się nad ZTE V5S Dual 4G TD-LTE FDD-LTE WCDMA czy to dobry wybor? Miał ktoś z nim do czynienia? Ile trzyma bateria? Działa u nas to LTE? Aparat jakie robi zdjęcia? Saz nim jakies problemu?
Mysle także nad coolpadem f1 plus, huawei honor 3c, elephone 3000s, asus zenfone 5. Ale nie ukrywam ten zte najtańszy i według specyfikacji jest ok. Aha mam mieć wcdma 900 i najlepiej z lte.
A może macie jeszcze jakies ciekawe propozycje?
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Reklama

Re: ZTE V5S Dual 4G TD-LTE FDD-LTE WCDMA warto??

Postprzez Mefiu5 » 2 sty 2015, o 12:42

Cześć,
mogę polecić Ci Honor 3c - kosztuje 599zł czyli 171$ na chwilę obecną. Ważne że masz gwarancję polską (euro rtv agd) no i odbierasz na drugi dzień w sklepie lub zamawiasz kurierem. Sam używam go od około 2-3 tygodni i bardzo sobie chwalę. Może nie ma LTE ale ma super wyswietlacz, 2gb ramu, procek 4x1.3, wspiera aero, aparat 8mpx od SONY + 5pmx z przodu, bateria 2300mAh (u mnie max 4 dni, min 2 dni). Oczywiście dual sim, 5 cali. Ogólnie mogę polecić. Za takie pieniądze nie sądzę żeby można było znaleźć coś lepszego z gwarancją polską.
Mefiu5

Telefon:: honor 3c

Postprzez hellhammer » 2 sty 2015, o 15:08

O ile wiem to wersja Europejska rozni sie od tej z chin. Ktos inne propozycje ma ?
hellhammer
VIP

Postprzez Mefiu5 » 2 sty 2015, o 15:19

Różni się tym że jest to oryginał a nie jakiś octacore (!) z prockiem sprzed 3 lat. Ogólnie różnica jest taka że w chinach już wypuścili update do 4.4 a reszta ma na razie 4.2. Już jest zapowiedziana aktualizacja do kitkata wiec trzeba tylko czekać.
Mefiu5

Telefon:: honor 3c

Postprzez hellhammer » 2 sty 2015, o 17:48

Nie zależy mi na mocnym procku i jakiś nowisiach z tym związanych. mam obecnie xperia j i tragedia jest w porównaniu do coolpada 7320 mojej dziewczyny to niebo a ziemia .... pozatym telefon sluzy mi do internetu, słuchania muzyki, sprawdzania mpka, totolotka, tapatalka i robienia zdjęć, i przedewszytskim smsy i dzownienie.
hellhammer
VIP

Postprzez hellhammer » 3 sty 2015, o 13:29

A może jednak lepiej jakiś na windows 8.1 np. Nokia Lumia 635? Lub cos markowego np. smasung galaxy core?
hellhammer
VIP

Postprzez blue_voyager » 3 sty 2015, o 13:36

Nie sprowadzaj wyboru między modelami do wyboru systemu bo to sprawa nadrzędna. Nie sądzę żeby windows mógł dodównać funkcjonalnością androidowi.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez hellhammer » 3 sty 2015, o 13:42

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na PC windows 8.1 idealnie mi odpowiada. Uwazam go za jeden z najlepszych systemów jakie wyszły zarówno ze stajni MS jak i wogole.
Na YT przegladajac filmiki, wygląd samego tela jak i systemu mi odpowiada, ale wlasnie nigdy nie uzywalem zadnej komórki na windows 8/8.1 wiec nie mam porównania.
Na tysiącach aplikacji mi jakos nie zależy, bo i tak wiem jaki chlam jest w andku, wartościowych aplikacji jest bardzo mało.
Uzywam: Aimpa do muzyki, kmplayer do filmow, Aparatu, Aplikacji Lotto, Mpkmobile, E-podróżnik, fb, gg, tapatalk, trackid, przeglaradki opera, total commandera, trackcheckera, latarki i yt. No i wiadomo, pisze i dzwonie.
hellhammer
VIP

Postprzez hellhammer » 4 sty 2015, o 14:07

No to wybor jest miedzy zte v5s dual 4g a nokia lumia 635
hellhammer
VIP

Powrót do Jaki telefon kupić ?