• Reklama

zte v5 redbull połaczenia, sms nie dochodzą

zte v5 redbull połaczenia, sms nie dochodzą

Postprzez ewa46 » wtorek, 31 marca 2015, 14:07

Jakiś czas temu zakupiłam na allegro v5 1g i od samego poczatku zauważyłam że jest problem z dochodzeniem wiadomości czy połaczeń. Gdy wyłącze i włącze telefon to dopiero dochodzą mi zaległe sms. Przez chwile jest dobrze, a zaraz znowu przestają dochodzić. To jest bardzo uciążliwe a kompletnie nie wiem dlaczego tak się dzieje. To na pewno nie problem z sim bo przekładałam karte do innego telefonu i wszystko działa jak powinno, ani też z zasięgiem, cały czas mam wszystkie kreski. Niech się ktoś zlituje nade mną bo sie kompletnie na tym nie znam i spróbuje mi jakoś wytłumaczyć od czego to może być, ewentualnie czy da się to naprawić.
ewa46

Reklama

Re: zte v5 redbull połaczenia, sms nie dochodzą

Postprzez booolooo » wtorek, 31 marca 2015, 15:03

Mam podobnie w THL T6 Pro. Niby wszystkie kreski na zasięgu są a z raz/dwa razy dziennie jest problem i sms/połączenia nie dochodzą. Przez to, że zasięg niby pokazuje że jest, to nawet nie wiem że coś nie tak do momentu aż sam smsa nie wyślę.

Jednak problem ten występuje tylko w miejscu zamieszkania. W pracy czy też jak byłem tydzień w innym mieście ani jednego takiego przypadku.
booolooo

Re: zte v5 redbull połaczenia, sms nie dochodzą

Postprzez ewa46 » wtorek, 31 marca 2015, 15:43

Ja mam tak cały czas gdziekolwiek jestem, a jak wyślę sama sms to on nie dochodzi dopóki nie uruchomie ponownie telefonu.
ewa46

Powrót do Pomoc techniczna