• Reklama

ZTE V 5 Android

Re: ZTE V 5 Android

Postprzez robimel » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 11:14

robie nowe ustawienia MMs ale nie chce mi zapisac i po wpisaniu wszystkich danych , które znalazłem na tym forum dla tego modelu
ustawienia-mms-t-mobile-nubia-z7mini-t11061.html#p112347
nie zapisuje mi ich i nie ma ich w APN
robimel

Reklama

Postprzez robimel » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 11:35

No zrobiłem inne ustawienia APN znalezione w necie i MMSC wpisałem adres operatora którego używam czyli Plus gsm a nie jak w tym linku . No i ogolnie MMS chyba poszedł do jednej osoby a do drugiej już nie poszedł wiec nie wiem co znow jest nie tak. A odnośnie Androida kolega wspominam ze wesja 4.4.2 to KitKat , a jaka jest różnica odnośnie wersji 4.4.4?
robimel

Postprzez blue_voyager » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 11:36

Nie ma na Twój telefon wersji 4.4.4.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 206
Ostrzeżenia: -1

Postprzez robimel » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 12:01

a jaka jest najnowsza wersja i najlepsza? Gdzies czytałem ze V5 chodzi już na 5.0 LoliPop ale ponoc oficjalna wersja jest na razie dla Sony.
Chodzi mi o to czy mój tel da się jeszcze bardziej spolszczyć? Bo dużo jest ustawien w jez angielskim i trochę mnie to drażni.
robimel

Postprzez blue_voyager » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 12:09

Lollipop tylko dla Sony... Ciekawe. Nie , nie tylko dla Sony. Ale na swój telefon nie licz na Lollipopa. Podałem Ci na samym początku link do ROM z językiem polskim. Ty znów o to pytasz. Sorry ale szanuję swój czas. Nie mam ochoty powtarzać tego samego po kilka razy, podczas gdy Ciebie nie stać nawet na głupie dzięki za udzielona pomoc.
Wystarczy.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 206
Ostrzeżenia: -1

Postprzez swiezak82 » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 12:36

Tutaj masz cały temat odnośnie tego telefonu viewtopic.php?t=9075
Z tego co tam piszą to jest cm12 na androidzie 5.0 ale jak to chodzi itp to już pytaj tam może ktoś ma i coś na ten temat powie
swiezak82
VIP

Pochwały: 37

Postprzez robimel » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 13:33

Kolego blue_voyager bbbbbbbaaaaaaaaaaaardzo dziękuję Ci za wszelką pomoc. Myslałem, że jeszcze nie kończymy tematu, więc podziękowania zostawiałem na sam koniec , ale fakt masz rację, bardzo dużo pomogłeś. Wielkie dzięki Tobie i wszystkim kolegom z forum , którzy tu mi odpowiadali na czasem głupie moje pytania.
robimel

Postprzez Maltis » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 13:54

Weź nie rób sobie jaj robimel.

Trochę kultury.

Jeśli szukasz innej wersji androida na ten telefon to jest cyanogenmod 11. Chyba wszystko tam jest po polsku, ale dokładnie nie pamiętam. Na 100% jest tam trochę tych specyficznych ostawień nie przetłumaczonych, ale pewnie i tak nie udałoby Ci się wgrać nowego softu. Musisz zaakceptować to że lepszego tłumaczenia już nie będzie.
Swoją drogą bardzo ciekawi mnie co skłoniło Cię do zakupu chińczyka jeżeli tak boisz się kilku słów po angielsku i nie posiadasz praktycznie pojęcia o smartfonach. Nakładka w smartfonach ZTE z serii nubia to dosyć mocno zmodyfikowany andek, więc ja bym raczej brał na Twoim miejscu pod uwagę to że z takim poziomem wiedzy będzie Ci ciężko się odnaleźć z tym telefonem.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE