• Reklama

ZTE Orange Reyo

ZTE Orange Reyo

Postprzez bumbum » wtorek, 28 października 2014, 15:56

Mam zamiar kupic tego smartphona dla córki, jednak nigdy nie posiadałem ani nie miałem w ręku zadnego z modeli ZTE.
Jak jest z wykonaniem np. w porównaniu do zopo, THL, Jiayu xiaomi?
Mam do wyboru na przedłuzenie umowy w podobnej cenie LG L65, ZTE Orange Reyo i HTC Desire 310
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Reklama

Re: ZTE Orange Reyo

Postprzez bartazzz » wtorek, 28 października 2014, 16:01

bawiłem się nim chwilę i myślę że zależy jaka kwotę chcesz na niego wydać
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Re: Odp: ZTE Orange Reyo

Postprzez dytruff » wtorek, 28 października 2014, 16:03

Nie lepiej sprawdzić w salonie? Ten zte to jakaś słaba wersja dla orange. Dużo lepszy jest q705u wraz z kuponem na $15 i virgin mobile za 19 zł niż abo w orange (oczywiście moim zdaniem).

Wysyłane z mojego ZTE V975 za pomocą Tapatalk 2
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez bumbum » wtorek, 28 października 2014, 16:55

No tak ale ten q705u to koszt 85usd , czyli ok 280pln, plus vat raczej pewny bedzie w dzisiejszych czasach. to wyjdzie 340pln, a reyo mam za 9pln w MIX-ie za 25pln. Ceny netto bo na firmę. Do tego nie musze się stresowac czy przejdzie bez znaku CE.
To ma byc dla córki 11 letniej, wiec techniczne wymagania spełnia. Chciałbym tylko wiedziec jak z wykonaniem, jak wyswietlacz się prezentuje, kąty itp.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez bartazzz » wtorek, 28 października 2014, 17:00

znajomi są zadowoleni aczkolwiek przy aktualnych smartfonach wygląda to średnio, bo ekran jest taki sobie a i dwurdzeniowy mediatek no to raczej budżetowa wersja. Zainteresowałbym się konkurentami
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez bumbum » wtorek, 28 października 2014, 17:50

Gdyby nie simlocki w orange to wziałbym L65 i sprzedał i kupił THL T6s
W sumie miałem Jiayu na MTK 6577 i chodziło to super, MTK 6572 to nowszy procesor, ma lepsze zarządzanie bateria więc gorszy od MTK 6577 nie powinien byc. Najwazniejsze ze ma RAM 1gB. Rozdziałka 480p tez chyba tragedii nie ma. Galaxy S2 tez ma taką i obraz bardzo dobry. Wiem ze tu jest 5 cali, ale dla dziecka chyba problemu z tym nie będzie.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez kjjd » piątek, 31 października 2014, 10:56

to najlepsza propozycja w tej cenie, poza tym ma duży 5calowy ekran, designerski wygląd i mi działa bez szwanku... te inne telefony co masz do wyboru to mają gorszą speckę. Poza tym ten reyo się dobrze sprzedaje, więc coś musi w tym być
kjjd

Postprzez stifler959 » piątek, 31 października 2014, 11:22

Dajcie spokój wadliwy i słaby, pracuje w Orange i to sprzedaję, moim zdaniem nie ma sensu. Lepiej brać 310 albo l65.
stifler959
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez bumbum » sobota, 1 listopada 2014, 22:02

tez myslałem nad 310 , ale to jeden z niewielu modeli HTC gdzie nie ma możliwości instalacji aplikacji na karcie SD, a pamięć wewnętrzna dostępna dla użytkownika to ok. 2 GB. Nie ma multitocha, tzn jest ale na dwa punkty tylko.
Ponizej opinia uzytkowanika Marnek
"Mam ten telefon od miesiąca... Zamieniłem Mojego ZTE grand x in, na właśnie desire 310, i musze przyznać, że gdybym nie musiał oddać ZTE na kasację, to HTC bym sprzedał. pierwszego tyg. byłem oczarowany płynnością działania i "dizajnem". Ale porównując do tańszego ZTE:
1. aparat robi słabe zdjęcia, na dodatek trudno zrobić sobie nieporuszone selfie... kamerka przednia... nie liczcie na nią... nie każdy przykłada do tego wagę...
2. brak porządnego czujnika zbliżeniowego (ZTE posiadał), zastępuje go kamerka przednia... często trzeba mocno odchylić w stronę światła, a i tak ekran trzeba odblokować podwójnym kliknięciem, zaś, które również nie zawsze zamierza odblokować ekranu... pierdół...
3. brak jakiejkolwiek diody (ZTE miał trzykolorową) unaoczniającej jakieśkolwiek powiadomienia, przez co tel. często się podświetla, a że dotyk działa również przez spodnie... to moje udo, lub mój pośladek potrafi połączyć się z kimś, lub włączyć aplikację... irytujące...
4. obudowa po miesiącu trzeszczy, tylna klapka jakoś dziwnie sprawia wrażenie, jak by za dwa miesiące miała odpaść... zalatuje tandetą...
5. klawisze wyświetlane na ekranie... po to wybrałem tel. z większym ekranem, ażeby klawisze zmniejszały mi ekran, do wartości mojego starego ZTE??... detal...
6. po dwu tygodniach tel. musiał trafić do serwisu, bo zaczął się sam resetować i wyłączać, a dotyk zrobił się jeszcze bardziej czuły... tragedia...
Ogólnie pogodziłem się z faktem, że muszę z nim wytrzymać jeszcze ponad rok... Pozdrawiam.."
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE