• Reklama

ZTE nubia Z9 mini vs Huawei honor 6

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

ZTE nubia Z9 mini vs Huawei honor 6

Postprzez Kupisz » 14 sie 2015, o 13:39

Hej,

Zastanawiam się nad kupnem jednego z tych telefonów, tylko nie wiem który :)

Cena na aliexpress jest podobna.

Czytałem gdzieś na forum, że w ZTE jest problem z polskim językiem. Że w ogóle nie ma nakładki multilang w stockowej wersji i trzeba się trochę z tym bawić. (Tak btw. czy brak języka polskiego wyklucza też pisanie sms-ów z użyciem polskich znaków? Sam brak języka mi nie przeszkadza, ale polskie znaki są dla mnie ważne). Czy na Nubię można nagrać jakiś czysty android, bo trochę się obawiam tego ich systemu, który nie ma najlepszych opinii.
Z kolei honor 6 nie ma dualsim i jego aparat jest gorszy, chociaż ma nieznacznie lepszą baterię.

Który z tych telefoników polecacie? Jakie jest Wasze zdanie? ;)
Kupisz

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: ZTE nubia Z9 mini vs Huawei honor 6

Postprzez thirtyseconds » 14 sie 2015, o 13:42

Odnośnie języków to w telefonach, które nie obługują polskiego można zainstalować aplikacje morelocale 2 pod warunkiem, że ma się dostęp do roota. Jak już masz tą appkę, to wszystkie aplikacje google przełączają się na j polski łącznie z tymi, które w przyszłości zainstaluje z google play.

Autor postu otrzymał pochwałę
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Postprzez Kupisz » 14 sie 2015, o 14:30

thirtyseconds napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki! To dużo wyjaśnia. I ogólnie aplikacja od sms-ów też będzie miała możliwość pisania po polsku?

No to jedno z głowy. Czyli generalnie polecacie ZTE?
Kupisz

Telefon:: Nokia

Postprzez thirtyseconds » 14 sie 2015, o 14:38

Kwestia polskich znaków jest zależna od klawiatury :-) Jeśli stockowa klawiatura od Nubii Ci nie będzie pasowała to masz przeogromny wybór klawiatur po polsku w sklepie play. Ja od kilku lat używam swiftkey, chodziaż ostatnio zmierza w złym kierunku i robi się ociężałym molohem...

Co do Nubii z9 mini to jest trochę opinii w dziale ZTE, ja miałem jej przeprzedniczkę czyli Nubię z7 mini i byłem zadowolony. Odnośnie Huaweia się nie wypowiem, bo nigdy nie miałem żadnego telefonu tego producenta. Może gdyby nazywali się inaczej niż huawei... :-D nie umiem tego nawet dobrze wymówić.
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Powrót do Porównania telefonów