• Reklama

ZTE nubia Z9 mini - brak internetu

Re: ZTE nubia Z9 mini - brak internetu

Postprzez mjentos » poniedziałek, 28 grudnia 2015, 21:55

mjentos

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez fido » poniedziałek, 28 grudnia 2015, 22:33

Jeśli to apka wyciągnięta z romu to wątpię bo już takie przerabiałem i nie chciały się instalować ale w wolnej chwili zobaczę :-)
fido
AKTYWNY

Postprzez BUDZAK » piątek, 1 stycznia 2016, 17:08

Witam nubia z jd.com sieć virgin mobile ręczne ustawienie apnów internetu i mms pomogło jest internet i mms ale tylko z sms go ze stockowego nadal nie dochodzą. A i pytanie odnośnie aparatu na mokee czy udało wam sie dograć orginalny aparat i czy warto przechodzic na niego pomijając jężyk polski.
BUDZAK

Pochwały: 3

Postprzez baxy » sobota, 2 stycznia 2016, 01:00

Można dograc

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
baxy

Postprzez OneByOne » sobota, 2 stycznia 2016, 14:45

Witam, również Nubia z JD, mam problem, chcę zmienić ustawienia jakie były podane wcześniej do T-Mobile, jednak w ogóle nie mam możliwości. Wchodzę w Ustawienia -> Other Wireless Settings -> Cellular Networks -> Access Point Names i tam mam komunikat "Access Point Name settings are not available for this user". Jest niby na dole ikona "New APN" gdzie ustala się te wszystkie Proxy, Porty itd. ale nie da się niczego zapisać po wprowadzeniu, nie ma nawet od tego przycisku. Co gorsze "APN enable/disable" jest wyszarzone. Coś czytałem, żeby zresetować telefon z różnymi kombinacjami (włączone/włączone wifi/sieć) ale żadna z nich nie daje rezultatu. Pomożecie? Bo szczerze nie wiem czy sobie poradzę ze zmianami romów, nigdy tego nie robiłem. Angielski mi nie przeszkadza jak i ten oryginalny soft, póty ten internet mobilny by działał. Z góry dzięki.
OneByOne

Postprzez fido » sobota, 2 stycznia 2016, 15:44

BUDZAK napisał(a):Witam nubia z jd.com sieć virgin mobile ręczne ustawienie apnów internetu i mms pomogło jest internet i mms ale tylko z sms go ze stockowego nadal nie dochodzą. A i pytanie odnośnie aparatu na mokee czy udało wam sie dograć orginalny aparat i czy warto przechodzic na niego pomijając jężyk polski.

Tak aparat można dograć ale ten poprzez twrp i działa, jedyne co nie śmiga to video maker,
https://www.youtube.com/watch?v=XyJNmRMDE-s
fido
AKTYWNY

Postprzez BUDZAK » sobota, 2 stycznia 2016, 20:56

@OneByOne u mnie po wejściu Access Point Names żaden komunikat sie nie pokazuje na dole mam + na który klikam i tam wszystko ustawiam na koniec klikam lewy przycisk funkcyjny i tam mam save zapisuje i wszystko śmiga ale to na karcie vergin. @Fido jaki rom wgrywałeś i jakiś tutorial możesz polecić i czy instalowałeś twrp czy od razu bez żadnych modyfikacji instalowałeś z sd bo troche zielony jestem jakieś dwa lata temu bawiłem sie z lenovo A820 i od tej pory nic w softach nie grzebałem ;-) A i czy komuś udało sie ustawić mmsy żeby ze stokowej aplikacji dało sie wysyłać wiadomości?
BUDZAK

Pochwały: 3

Postprzez cez32 » sobota, 2 stycznia 2016, 22:41

Mam pytanie do fido, czy aparat dogrywałeś z linka co podawał kolega swiezak82, czy masz jakiś inny? Jak możesz to podaj namiar.
cez32

Postprzez frodo_83 » sobota, 2 stycznia 2016, 23:14

Ja mam nubie z7mini i pomimo roznych ustawien za chiny nie moge odebrac ani wyslac mms, mial ktos z tym do czynjenia ?

Wysłane z mojego NX507J przy użyciu Tapatalka
frodo_83
AKTYWNY

Postprzez kacpelucha » niedziela, 3 stycznia 2016, 00:16

frodo_83 napisał(a):Ja mam nubie z7mini i pomimo roznych ustawien za chiny nie moge odebrac ani wyslac mms, mial ktos z tym do czynjenia ?

Wysłane z mojego NX507J przy użyciu Tapatalka

Na jakim romie siedzisz ?. Ja mam mokee 5.1.1 w Orange i odbieram/wysyłam bez problemu.

Przed wysłaniem wlacz internet w swoim telefonie ale tem komórkowy. Powinno odebrac mmsa
kacpelucha

Postprzez fido » niedziela, 3 stycznia 2016, 00:18

cez32 napisał(a):Mam pytanie do fido, czy aparat dogrywałeś z linka co podawał kolega swiezak82, czy masz jakiś inny? Jak możesz to podaj namiar.

Tak dogrywałem z linku co podawał kolega @swiezak82
fido
AKTYWNY

Postprzez fido » niedziela, 3 stycznia 2016, 00:21

kacpelucha napisał(a):Na jakim romie siedzisz ?. Ja mam mokee 5.1.1 w Orange i odbieram/wysyłam bez problemu.

Przed wysłaniem wlacz internet w swoim telefonie ale tem komórkowy. Powinno odebrac mmsa

Zobacz w ustawieniach sms/mms czy nie masz do zaznaczenia "Automatyczne włączanie danych" ja mam to włączone i nie mam problemu z pobieraniem mms'ów dane komórkowa same się włączają nie muszę ich włączać za każdym razem.
fido
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc techniczna