• Reklama

ZTE nubia Z9 mini - brak internetu

Re: ZTE nubia Z9 mini - brak internetu

Postprzez marcincpk » poniedziałek, 29 lutego 2016, 22:55

I co dalej nie działa?
marcincpk

Reklama

Postprzez fido » poniedziałek, 29 lutego 2016, 23:06

Wszystko działa bez problemu jeśli chodzi o mnie :lol:
fido
AKTYWNY

Postprzez macios113 » czwartek, 3 marca 2016, 17:49

Hej mam pytanko :D
A mianowicie wiem ze aparat obsługuje robienie zdjęć w RAW-ie ale czy da się je zrobić?
Jest jakiś sposób? osobne aplikacje mówią ze nie wspiera a może jakiś rom wspiera?
I czy mamy możliwość nagrywania tylko 30 fps? nie da się np 60 przy gorszej jakości?
Miałem zapytać o coś jeszcze ale wyleciało mi z głowy :P
macios113

Pochwały: 1

Postprzez miller69 » środa, 13 kwietnia 2016, 01:35

Witam. wraca temat mmsów których nie mogę wysłać przez stokową apkę w nubii , soft oryginalny.
co ciekawe przez textrę i kilka innych appek mms wychodzą bez problemów, bez żadnej dodatkowej ,ręcznej konfiguracji.
jednak od kilku dni mam drugą kartę sim i pojawił sie problem ,że textra nie obsługuje dual sim.
ma ktoś pomysł co ustawić w stokowej appce ,żeby wreszcie zaczęła wysyłać mmsy, z sms nie ma problemu.
pozdrawiam.
miller69

Postprzez sebaj.p » środa, 20 kwietnia 2016, 10:15

Testował ktoś może rom od Mokee i od cuoco92? Aktualnie mam soft od Mokee, bo tylko on działa poprawnie bez kombinacji na telefonie z JD.com, i jestem ciekaw jak się spisuje od couco92. Czy on jest na bazie oryginalnego softu? Jak trzyma beteria itp. W Mokee wkurza mnie ten kwadracik od łapania ostrości w oryginalnej opcje aparatu z nubii. Jest on nie ma środku tylko bliżej dolnej krawędzi.
sebaj.p

Postprzez mjentos » sobota, 21 maja 2016, 00:24

sebaj.p napisał(a):Testował ktoś może rom od Mokee i od cuoco92? Aktualnie mam soft od Mokee, bo tylko on działa poprawnie bez kombinacji na telefonie z JD.com, i jestem ciekaw jak się spisuje od couco92. Czy on jest na bazie oryginalnego softu? Jak trzyma beteria itp. W Mokee wkurza mnie ten kwadracik od łapania ostrości w oryginalnej opcje aparatu z nubii. Jest on nie ma środku tylko bliżej dolnej krawędzi.

Według mnie Mokee przy dłuższym użytkowaniu robił się strasznie wolny, w romie od cuoco92 nie ma takiego problemu. ROM od Cuoco92 to oryginalny rom bez chińskich aplikacji i z częściowym spolszczeniem. Bateria przy małym użytkowaniu potrafi wytrzymać ponad 2 dni.
mjentos

Pochwały: 1

Postprzez sebaj.p » poniedziałek, 23 maja 2016, 13:04

Dzięki za odpowiedź ale już latam na Cuoco i potwierdzam twoje słowa, że jest lepszy niż Mokee. Bateria naiwności lepiej trzyma. Jedyne nie działa mi miracast na wersji 3.82. Jeżeli u ciebie działa to prosiłbym o wyciągnięcie z systemu apki screen projection może spróbuję podmienić u siebie.
sebaj.p

Postprzez spokens » poniedziałek, 30 maja 2016, 14:03

gdzie można pobrać aktualną wersję ROMu od Cuoco?
Może ktoś podesłać linka?
spokens

Postprzez spokens » poniedziałek, 30 maja 2016, 14:42

Wgrałem ROM od Mokke (MK60.1-nx511j-160525-RELEASE.zip) jako aktualizacje 5.1 i mam problem z Google Play.
Pojawia się komunikat o konieczności aktualizacji Google Play.
Poprzez przeglądarkę nie mam takiej możliwości.

Natomiast instalując Gapps'y (ARM64, 6.0, pico) jest problem - pojawia się komunikat o zamknięciu kreatora ("Niestety, aplikacja Kreator konfiguracji została zatrzymana.") oraz Google Play ("Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana.")
Jakieś pomysły co może być powodem i jak zażegnać ten problem?
spokens

Postprzez nieja1 » poniedziałek, 30 maja 2016, 19:32

spokens napisał(a):Wgrałem ROM od Mokke (MK60.1-nx511j-160525-RELEASE.zip) jako aktualizacje 5.1 i mam problem z Google Play.
Pojawia się komunikat o konieczności aktualizacji Google Play.
Poprzez przeglądarkę nie mam takiej możliwości.

Natomiast instalując Gapps'y (ARM64, 6.0, pico) jest problem - pojawia się komunikat o zamknięciu kreatora ("Niestety, aplikacja Kreator konfiguracji została zatrzymana.") oraz Google Play ("Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana.")
Jakieś pomysły co może być powodem i jak zażegnać ten problem?

Mokee ma już wgrane Gapsy w romie. wgrywając kolejne spowodowałeś konflikt - pomaga niestety tylko przywrócenie wartości fabrycznych.

A tak przy okazji, czy komuś udało się uruchomić LTE na tym romie?
nieja1

Postprzez spokens » poniedziałek, 30 maja 2016, 21:22

Ostatecznie pokombinowałem i dałem radę:) Pojawia mi się symbol LTE w pasku u góry.
Pytanie dotyczące ROMu od Cuoco92 pozostaje aktualne.
Sam link udało mi się znaleźć, ale nie udało mi się go zainstalować (zgodnie z instrukcją instalacji ROMu od Mokke).
spokens

Postprzez nieja1 » poniedziałek, 30 maja 2016, 21:44

spokens napisał(a):Ostatecznie pokombinowałem i dałem radę:) Pojawia mi się symbol LTE w pasku u góry.
Pytanie dotyczące ROMu od Cuoco92 pozostaje aktualne.
Sam link udało mi się znaleźć, ale nie udało mi się go zainstalować (zgodnie z instrukcją instalacji ROMu od Mokke).

A pamiętasz jaką kombinację zastosowałeś? Bo u mnie tylko literka "E" się pojawia :D
nieja1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc techniczna