• Reklama

ZTE Nubia Z7 mini vs Jiayu G4S vs Lenovo A8 vs Jiayu G2F

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

ZTE Nubia Z7 mini vs Jiayu G4S vs Lenovo A8 vs Jiayu G2F

Postprzez podpucha » 1 wrz 2014, o 17:47

Witam Szanownych kolegów.
Jestem przed wyborem telefonu. Rozpiętość cen jest duża. Mój wybór był subiektywny.
Zależy mi na:
    1) Dobrym GPS
    2) Dobrych zdjęciach
LTE oraz dual-sim są dodatkami, które można uwzględnić jeżeli spełnione są moje główne wymagania.
Proszę o wyrażenie swoich opinii i pomoc w dokonaniu wyboru.
Cena przy wyborze jest istotnym elementem :mrgreen:
podpucha

Telefon:: samsung

Reklama

Re: ZTE Nubia Z7 mini vs Jiayu G4S vs Lenovo A8 vs Jiayu G2F

Postprzez Gravis » 1 wrz 2014, o 18:02

Jeżeli dobry GPS to żaden z Jiayu.

Zostaje Nubia i A8. Wyboru dokonaj sam. O obu niestety jeszcze mało informacji, szczególnie o A8. Musisz zadecydować sam.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez INTseed » 1 wrz 2014, o 19:03

Stać cię na nubie, kupuj ją :)

Wysłane z mojego X7S
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez podpucha » 1 wrz 2014, o 19:54

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Domyślam się, że Twoja propozycja wynika z faktu, iż posiadasz Jiayu G4S
podpucha

Postprzez Ruah » 1 wrz 2014, o 19:56

Potwierdzam, na Jiayu wszystko jest super, właśnie z wyjątkiem GPS.
Ruah

Pochwały: 9
Telefon:: Jiayu

Postprzez Gravis » 1 wrz 2014, o 19:57

Nie, ale nie trudno wyczytać w internecie, że ten telefon ma GPS ale jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Co prawda da się z tego korzystać, ale jeżeli to twój priorytet to raczej nie kupowałbym telefonu na mediateku, a Qualcomm właśnie. Telefony o których piszesz są w drodze do mnie.

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Postprzez podpucha » 1 wrz 2014, o 20:52

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zasugerowałem się Twoim podpisem "ZTE RedBull > Lenovo A820 > Xiaomi RedRice > Jiayu G4S" więc się domyśliłem, że udziela jej użytkownik telefonu G4S a wynika z tego, iż wprowadził mnie Twój podpis w błąd :shock: .

Ps. niepotrzebne są te uszczypliwości o Internecie. Moja prośba o pomoc w wyborze jest skierowana do użytkowników.
podpucha

Postprzez Gravis » 1 wrz 2014, o 21:00

Słuchaj, przed wyborem telefonu dużo czytam i nie tylko na polskich forach, ale również i zagranicznych. Tobie polecam to samo, zanim zadasz pytanie. Ja odpowiedziałem sobie na pytanie odnośnie fikuśnego GPS w Jiayu, że nie potrzebuje go - mam nawigację i tablet z nawigacją także mi telefon do tego nie jest potrzebny stąd decyzja o wyborze G4S. Ty jednak podstawowym czynnikiem pierwszym określiłeś "dobry GPS". Dobry to pojęcie względne. Jednemu dobry oznacza działający ( byle jak, ale działający i tu G4S spełnia wymóg ) , dla drugiego to podstawowa funkcja i potrzebują tego do zapisywania tras itd ( a tu G4S się gubi i dlatego odpada ).

Edit : Opinie które wyczytałem w internecie to opinie użytkowników, nie złych agentów z konkurencji robiących brudna robotę.
Gravis
VIP

Postprzez podpucha » 4 wrz 2014, o 18:43

Oj nie rozumiem Kolegi. Po co te uszczypliwości :shock:
Wystarczyło napisać, że korzystam z G4S i GPS gubi ślad ale nie jest to np tragedia w porównaniu do popularnych nawigacji.

Kolega napisał trochę o sobie :-) to i ja wspomnę, że korzystam ze zrozumieniem z Internetu a wyboru telefonów dokonałem subiektywnie.

GPS w telefonach z procesorem MTK rożnie się sprawdza a taki posiada Lenovo A8 więc swoje pytania kierowałem do kolegi bo myślałem, że posiada wiedzę wynikającą z użytkowania telefonu, który mnie zainteresował tj Jiayu G4S.

Nie chcę kolegi podejrzewać o nabijanie postów więc proponuję zakończyć tą dyskusję o niczym.
podpucha

Postprzez Gravis » 4 wrz 2014, o 18:56

Telefon juz jest u mnie, z GPS faktycznie szału nie robi. W dodatku kompas mogę powiedzieć że u mnie nie działa, kiepsko kręci. Tyle w temacie.

Wysłane z mojego JY-G4 przy użyciu Tapatalka
Gravis
VIP

Postprzez podpucha » 16 wrz 2014, o 20:36

Wybór padł na ZTE Nubia Z7 mini.

Temat zamykam.
podpucha

Postprzez Gravis » 16 wrz 2014, o 20:46

Bardzo dobry wybór
Gravis
VIP

Następna strona

Powrót do Porównania telefonów