• Reklama

ZTE Nubia Z7 Max

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

ZTE Nubia Z7 Max

Postprzez matixon » 14 lip 2014, o 03:46

Witam szanownych kolegów: :)

W jednym z wcześniejszych postów pisałem, że zdecydowany jestem na zakup Xiaomi Mi3, ale lekko zwatpilem, gdyz przeglądając oferty na alliexpress natrafiłem na coś takiego: http://www.aliexpress.com/store/product ... 56914.html i tutaj mam pytanie do was, jako żę zamierzam kupic swoj pierwszy telefon z Chin, co sądzicie o tej ofercie? Czy miał ktoś jakąs stycznosc ze sprzedawca Eternal Team? Chodzi mi o mozliowsc otrzymania podrobki, długi czas otrzekiwania na wysylke i inne niedogodnosci. Wszelkie komentarze i rady będa mile widziane :)

Pozdrawiam:)
matixon

Telefon:: LG

Reklama

Re: ZTE Nubia Z7 Max

Postprzez filozof71 » 17 lip 2014, o 16:02

Czasami nawet jak sprzedający pisze że ma "on stock" to i tak zwleka z wysyłką. Ja też jestem prawie zdecydowany na ten telefon, ale myślę czy nie lepiej zaczekać na pierwszy spadek cen, na zaspokojenie najbardziej niecierpliwych. Jak jest oznaczone 10 dni na realizację, może się przeciągnąc do 20, potem wysyłka i wyjdą dwa miechy.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: ZTE Nubia Z7 Max

Postprzez Maltis » 19 lip 2014, o 11:09

Ja kupowałem od Eternal Team nubie z5s mini. Wszysko ok. Telefon oryginalny. Trzy tygodnie niecałe i telefon był u mnie.

Sprzedający jest ok, i skoro pisze, że ma Nubię z7 to chyba ma. Chociaż to zawsze jest zagadka bo wiadomo poczatek dystrybucji modelu.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Powrót do Jaki telefon kupić ?