• Reklama

ZTE Nubia Z7 MAX - gdzie najtaniej?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: ZTE Nubia Z7 MAX - gdzie najtaniej?

Postprzez Vesper_G » poniedziałek, 10 listopada 2014, 16:05

mam jakies 3-cyfrowy numer (obok podpisu na karcie)
;D
Vesper_G

Reklama

Re: Odp: ZTE Nubia Z7 MAX - gdzie najtaniej?

Postprzez swiezak82 » poniedziałek, 10 listopada 2014, 16:21

Możesz nią płacić. Jeżeli to pierwszy zakup na Ali to możesz mieć problem z weryfikacją płatności. Ja tak miałem, pierwsze moje płatności Ali odrzucało nie wiem dlaczego. Na szczęście miałem kartę walutowa wiec stratny nie byłem.
swiezak82
VIP

Pochwały: 36

Postprzez Vesper_G » poniedziałek, 10 listopada 2014, 16:25

Dużo drożej nią wyjdzie?
;D
Vesper_G

Postprzez piryt » poniedziałek, 10 listopada 2014, 16:36

up.

Powinno dać się zapłacić tą kartą. Kwota zostanie przeliczona po kursie Banku różnica o spready, ale jak nie masz alternatywy i nie chcesz mi przelać pieniędzy;-), to się nada.

Masz tu tabele kursów, więc sobie przelicz: http://www.pkobp.pl/waluty/#billing_rates .

Licz tak, że o 20 - 30 groszy na dolarze.
piryt

Postprzez markus70 » poniedziałek, 10 listopada 2014, 16:59

rk.rk napisał(a):Za 350 będzie dostępny w ET . Wiem ,ze kręcący sprzedawca , ale przynajmniej wielki.

Ja bym u niego nie kupował - dość, że kręci, to jeszcze z pięciu telefonów trzy objęte podatkiem VAT..
markus70
VIP

Pochwały: 16

Postprzez Vesper_G » poniedziałek, 10 listopada 2014, 17:04

To bedzie jakies ponad 100zł drozej :/ Trochę obawiam się przelewać pieniądze na konto bez pokrycia osobie której nie znam (chodzi mi o to zeby kasa gdzies nie wyparowała) :P Bede mial jakies potwierdzenie/gwarancje? Zdecydowałes juz na jakiej aukcji będziesz zamawiał?
;D
Vesper_G

Postprzez piryt » poniedziałek, 10 listopada 2014, 17:38

Ja wahałbym się, czy taką kwotę nawet znajomemu przelać;-)... ale ponoć trzeba ufać ludzioma... ja jednak wyznaje inna filozofie;-)

Chcesz gwarancje... hmm... na odległość nie spiszemy umowy cywilno prawnej, więc mogę wystawić aukcje na allegro, ale będziesz musiał mi zwrócić prowizje, więc wyjdzie na to samo;-). Pozostaje Ci zaufać mi tylko na moje piękne oczy. Potem zawsze możesz dochodzić swoich roszczeń z powództwa cywilnego... Więc są możliwości walki z oszustwami.

Zresztą pmóc mogę, ale się wcale z tym nie narzucam, bo to jednak jest kłopotliwe - nie mam na koncie tyle dolarków, aby kupić dwie nubie, więc będe musiał przewalutować. Niby kilka kliknięć i z dwie godzinki czasu, ale zawsze coś. No i jak coś pójdzie nie tak z winy sprzedawca, możesz mieć roszczenie do mnie. Więc mogę pomóc, ale nie zależy mi na tym.

Jeszcze nie zdecydowałem się na aukcje. Na razie moim faworytem jest aukcja, która podałem wyżej. Ale to zależy co mi odpisze sprzedawca. Nurtuje mnie dlaczego sprzedawca wysyła w nieoryginalnym opakowaniu.

A na przyszłość polecam Ci otwórz sobie konto w syncu - T-mobile (najlepiej z moim numerem referencyjnym;-), a potem konto walutowe i zamów do tego kartę. Na dzień dzisiejszy oba konta są bezpłatne, ale Banki lubią zmieniać cenniki :-/.
piryt

Postprzez rk.rk » poniedziałek, 10 listopada 2014, 17:42

Z nich wszystkich chyba HUAMEI. Tego taniego (WIND)boje się ,Mini czarna u niego strasznie tanio. Chyba ,że jutro cena inna.
iDigital (HK) Electronics Technology Co.,Ltd 340$
eForChina 346$
Wind Fast Electronics Technology Co.,Ltd 331$
FANTACY TECHNOLOGY 354 $
HUAMEI XIONGDI TECHNOLOGY CO., LTD. 355$ -5$ jego kupon
XMAN 354$
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez Vesper_G » poniedziałek, 10 listopada 2014, 18:17

@piryt
Pasowałoby Ci dogadać się przez aukcje z allegro? Wolałbym mieć jakieś pokrycie bo na słowo to czasami różnie bywa. (wystawisz aukcje na okreslona cene np ~1200zl? -> aby wystarczyło na przewalutowanie + prowizja + jakis bonus dla Ciebie. Zresztą to kwestia dogadania . (Prowizja z allegro wyjdzie niecale 30zł ). Chyba drożej nie wyjdzie za ten tel? (Nie licząc Vatu). Konto założę sobie jeszcze w tym tyg. Te kupony da sie jakoś przekazać? Bo mam jeden na 10$.
;D
Vesper_G

Postprzez swiezak82 » poniedziałek, 10 listopada 2014, 18:36

Możesz zrobić jeszcze inaczej. Kupić jutro i użyć kuponu a zapłacić jak dostaniesz karte. Na płatność masz 20 dni. Pozdro
swiezak82
VIP

Pochwały: 36

Postprzez piryt » poniedziałek, 10 listopada 2014, 18:57

Allegro bierze chyba z 6% prowizji ok. 80zeta. Wiec to malo oplacalne jest.

Kolega wyzej ma racje. Ale czas jest chyba rozny nie koniecznie 20 dni.

Mnie juz dzisiaj przy kompie nie bedzie,wiec powodzenia. Jakby co pisz na mail'a distefano@op.pl
piryt

Postprzez rk.rk » poniedziałek, 10 listopada 2014, 19:02

allegro bierze za telefony do 1000zł .
5 zł plus 1,90% kwoty powyżej 100 zł
+wystawienia ,ale jak z mobilnego to 10 gr
Nieraz na zapłatę jest 3 dni ,ale najczęściej 20.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?