• Reklama

ZTE Nubia Z5s Mini - kilka pytań

Re: ZTE Nubia Z5s Mini - kilka pytań

Postprzez bartol » wtorek, 4 lutego 2014, 13:27

Vibbom napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Vibbom, ja absoulnie nie podważam Twojej. Tak zrozumiałem z treści oferty (http://www.aliexpress.com/item/In-stock-ZTE-Nubia-Z5S-Mini-Quad-Core-phones-4-7-inch-1280x720-Snapdragon-600-1/1602945613.html) w polu Language jest wpis: [...], Polish, [...].

bartol napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A powyżej mój cytat, że ja to tak rozumiem a nie, że Twoja wypowiedź jest do niczego.
Oczywiście teraz zdaję się tylko na Ciebie bo masz już ten telefon i dobrze wiesz co było :P

Enjoy!
bartol

Reklama

Postprzez Vibbom » środa, 5 lutego 2014, 03:06

Tak jak pisze. Nie aktualizowalem softu, nie wiem czy takowa aktualizacja byla w ogóle dostępna. W aukcjach pisali też że będą wysyłać na maila instrukcje jak dodatkowe języki się pojawia. Ja na maila nic nie dostałem ;p

Sent from my Nubia Z5S Mini
Vibbom

Postprzez Leszczu » wtorek, 11 lutego 2014, 00:15

Swoją drogą możecie polecić jakiegoś case'a do Z5S Mini?
Rozglądałem się, ale obecnie jestem zmieszany co do jakości różnych firm :)

Jeszcze jedno pytanie...
Czy Z5S Mini posiada NFC? Nigdzie nie widziałem, żeby było napisane, że jest, ale nikt również nie zaprzeczył. Zatem pytanie kieruje do posiadaczy telefoniku ;-)
Leszczu

Postprzez marx » wtorek, 11 lutego 2014, 20:07

O romach, sposobach wgrywania , rootowania i problemach technicznych rozmawiać w nowych wątkach odpowiednio zatytułowanych w odpowiednim podforum które każdy telefon posiada
jak
Dyskusja ogólna
ROM'y i modyfikacje
Problemy techniczne

Nie psać o wszystkim w jednym temacie bo robi sie długi i trudno odnaleźć poszukiwane informacje np. jak zrobić root,a

Nie stosowanie się będzie nagradzane upomnieniami!
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez Leszczu » sobota, 15 lutego 2014, 16:04

Vibbom napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Można wiedzieć, z której aukcji?
Jak do nich pisałem to odpowiedzieli, że tylko screen protector dorzucają :(
Leszczu

Postprzez Leszczu » niedziela, 16 lutego 2014, 22:27

Ponawiam pytanie.
Leszczu

Postprzez Hidden » wtorek, 18 lutego 2014, 15:58

Może ktoś zrobić parę fotek i wrzucić na forum? Najlepiej jedno na dworze, jedno w pomieszczeniu i jedno w słabych warunkach oświetleniowych :-)
Hidden

Postprzez zelka » czwartek, 20 lutego 2014, 16:46

Wszystko, ładnie i pięknie lecz niewymienna bateria 2000mAh niweluje u mnie ten telefon na starcie. Po roku gdybym chciał wymienić, zakupić oryginalną, to nie da rady, a podejrzewam, że codzienne ładowanie szybko wykończy taką baterię. Każda ma ileś cykli ładowań, a później ją szlag trafia.
Pozdrawiam
Adrian
zelka

Postprzez Grech » czwartek, 20 lutego 2014, 17:43

Jeśli ma choćby 500 cykli to wystarczy Ci na 1,5 roku. :) Jeśli kupować jakiś telefon to lepiej ten z wbudowana baterią. Producent nie dokładałby sobie dodatkowej pracy z serwisowaniem i wymianą niesprawnych baterii. Jeśli montuje baterie na stałe to raczej jest to bateria solidna. W przeciwieństwie do tych wymiennych. Do niektórych telefonów z automatu dołączane są dwie baterie. Ciekawe po co? :)
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Re: Odp: ZTE Nubia Z5s Mini - kilka pytań

Postprzez zelka » czwartek, 20 lutego 2014, 19:50

Tylko gdzie można przeczytać na ile cykli bateria starczy? Chyba takich danych nie udostępniają. No i masz rację co do tejże baterii wbudowanej. I tak planuję w przyszłości kupić jakiś power bank.
W Xperii S też jest wbudowana, bo znajomy ma i po roku czasu trzyma mu max 1 dzień. U mnie w SE Neo po niecałym roku też oryginał się wysypał, a miała być na ponad 350-400 cykli :-P także to różnie bywa z tymi wbudowanymi bateriami.

No i czekam na jakieś opinie użytkowników, bo telefon dość fajny, a ciężko o nim wyczytać cokolwiek na forach. Na xda wyczytałem, że jakieś wsparcia będą dla tegoż telefonu w przyszłości.
Pozdrawiam
Adrian
zelka

Postprzez filon2 » wtorek, 25 lutego 2014, 00:04

Witam, jak to wygląda z tym CE? czy ten telefon posiada go czy nie ? i jak się sprawuje?
filon2

Postprzez baku1991 » poniedziałek, 10 marca 2014, 23:57

Witam! Jak tam koledzy bateria w Nubii Z5S Mini? Wytrzymuje 24h 18 h intensywnego użytkowania?
baku1991
AKTYWNY

Pochwały: 11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE